Menü
https://leadergamer.com.tr/black-desert-online-kapali-beta-kazananlar/
Black Desert Online 6 Kasım 2017 23:36

Black Desert Online kapalı betası süresince etkinlikler olacak

Oyunun içerisinde gerçekleştirilecek olan tüm etkinlikler ise detayları ve ödülleri ile yazımızda.


Eğer Black Desert Online oyununun Türkiye’de gerçekleştirilecek kapalı beta sürecine katılmaya hak kazandıysanız, bu etkinlik süresince birçok farklı GM etkinliği ile karşılaşacağınızı belirtmek isteriz. Oyunun dağıtımcı ekibinden gelen yeni bir duyuruya göre kapalı betanın her günü, en azından 1 adet oyun içi etkinlik oyuncuları bekliyor olacak. Bu etkinlikler arasında saklambaç ve havai fişek gösterisine kadar birçok şey var. Etkinliklerin ödülleri ise kapalı beta sürecini şenlendirecek şekilde. Dilerseniz Black Desert Online içerisinde önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek olan tüm etkinliklerin detaylarına hemen aşağıdan göz atabilirsiniz.

Black Desert Online

Kapalı Betanın İlk Günü

Black Desert Online oyununun, kapalı beta sürecinin ilk gününde yabani atları ehlileştirme etkinliği, oyunculara 19:00’da sunulacak. Bu etkinlik boyunca normalden çok daha fazla at, oyunun dünyasında belirecek ve oyuncular rahatlıkla bu atları ehlileştirebilecek. Bu sayede kendinize yeni bir yoldaş ve bir nevi araç almış olacaksınız. Bu yabani atlardan birini yakalayabilmek için Yakalama Halatı ve Ham Şeker Yumağı eşyalarına sahip olmanız gerekiyor. Aksi taktirde ehlileştirme işlemini yapamazsınız.

Saatler 21:00’ı gösterdiğinde ise GM ile saklambaç oynama etkinliği başlayacak. Bu etkinlik süresince bir GM, oyun haritasında rastgele bir yere saklanacak ve duyuru yolu ile oyunculara sürekli ipuçları verecek. Eğer bir oyuncu, saklanan oyun yetkilisini bulursa ve ona ticaret isteği atarsa, ödüllere ulaşabilecek. Tabii ödülleri alabilmeniz için oyun yetkilisini ilk sizin bulup, ilk sizin ticaret atmanız gerekiyor. Bu yüzden hızlı olmayı ve atınızı almayı sakın unutmayın. Bu etkinliğin kazanan ismine ise Beyaz Valencia Kedisi ve 30 organik yem verilecek.

Kapalı Betanın İkinci Günü

Black Desert Online oyununun, kapalı beta sürecinin ikinci gününde de yabani atları ehlileştirme etkinliği, oyunculara 19:00’da sunulacak. Bu etkinlik boyunca normalden çok daha fazla at, oyunun dünyasında belirecek ve oyuncular rahatlıkla bu atları ehlileştirebilecek. Bu sayede kendinize yeni bir yoldaş ve bir nevi araç almış olacaksınız. Bu yabani atlardan birini yakalayabilmek için Yakalama Halatı ve Ham Şeker Yumağı eşyalarına sahip olmanız gerekiyor. Aksi taktirde ehlileştirme işlemini yapamazsınız.

Saatler 21:00 olduğunda ise oyuncuları daha aksiyonlu bir etkinlik bekliyor olacak çünkü oyuncular bu yeni etkinlikte araba yarıştıracak. Heidel köyü içerisinde gerçekleştirilecek el arabası yarışı etkinliğinde oyuncular, yarışta birinci gelmeye çalışacak. Yarış yolundan çıkan oyuncular direkt olarak etkinlikten elenecek. Bu yüzden dikkatli olmanız gerekiyor. Ayrıca, yarışa erkenden başlamaya çalışan oyuncular da direkt olarak elenecek. yarışta 1. gelene Beyaz Valencia Kedisi, 30 organik yem ve 20 Kara Taş verilecek. Yarışın ikinci, üçüncü, dördüncü ve beşincilerine ise Beyaz Valencia Kedisi ve 20 Kara Taş verilecek.

Black Desert Online

Kapalı Betanın Üçüncü Günü

Black Desert Online oyununun, kapalı beta sürecinin üçüncü gününde yabani atları ehlileştirme etkinliği, oyunculara 19:00’da sunulacak. Bu etkinlik boyunca normalden çok daha fazla at, oyunun dünyasında belirecek ve oyuncular rahatlıkla bu atları ehlileştirebilecek. Bu sayede kendinize yeni bir yoldaş ve bir nevi araç almış olacaksınız. Bu yabani atlardan birini yakalayabilmek için Yakalama Halatı ve Ham Şeker Yumağı eşyalarına sahip olmanız gerekiyor. Aksi taktirde ehlileştirme işlemini yapamazsınız.

Saatler 21:00’ı gösterdiğinde ise GM ile saklambaç oynama etkinliği başlayacak. Bu etkinlik süresince bir GM, oyun haritasında rastgele bir yere saklanacak ve duyuru yolu ile oyunculara sürekli ipuçları verecek. Eğer bir oyuncu, saklanan oyun yetkilisini bulursa ve ona ticaret isteği atarsa, ödüllere ulaşabilecek. Tabii ödülleri alabilmeniz için oyun yetkilisini ilk sizin bulup, ilk sizin ticaret atmanız gerekiyor. Bu yüzden hızlı olmayı ve atınızı almayı sakın unutmayın. Bu etkinliğin kazanan ismine ise Beyaz Valencia Kedisi ve 30 organik yem verilecek.

Kapalı Betanın Dördüncü Günü

Black Desert Online kapalı beta sırasında, dördüncü günde saatler 21:00 olduğunda oyuncuları aksiyonlu bir etkinlik bekliyor olacak çünkü oyuncular bu yeni etkinlikte araba yarıştıracak. Heidel köyü içerisinde gerçekleştirilecek el arabası yarışı etkinliğinde oyuncular, yarışta birinci gelmeye çalışacak. Yarış yolundan çıkan oyuncular direkt olarak etkinlikten elenecek. Bu yüzden dikkatli olmanız gerekiyor. Ayrıca, yarışa erkenden başlamaya çalışan oyuncular da direkt olarak elenecek. yarışta 1. gelene Beyaz Valencia Kedisi, 30 organik yem ve 20 Kara Taş verilecek. Yarışın ikinci, üçüncü, dördüncü ve beşincilerine ise Beyaz Valencia Kedisi ve 20 Kara Taş verilecek.

Black Desert Online

Kapalı Betanın Son Günü

Black Desert Online oyununun kapalı beta sürecinin son gününde ise saatler 15:00’ı gösterdiğinde ise GM ile saklambaç oynama etkinliği başlayacak. Bu etkinlik süresince bir GM, oyun haritasında rastgele bir yere saklanacak ve duyuru yolu ile oyunculara sürekli ipuçları verecek. Eğer bir oyuncu, saklanan oyun yetkilisini bulursa ve ona ticaret isteği atarsa, ödüllere ulaşabilecek. Tabii ödülleri alabilmeniz için oyun yetkilisini ilk sizin bulup, ilk sizin ticaret atmanız gerekiyor. Bu yüzden hızlı olmayı ve atınızı almayı sakın unutmayın. Bu etkinliğin kazanan ismine ise Beyaz Valencia Kedisi ve 30 organik yem verilecek.

Oyunun dağıtımcı ekibi, kapalı betaya 23:00’da yeni bir etkinlik ile veda edecek. Oyunun kapanış gününde, vefa dükkanından, sadece bir vefa karşılığında Fener ve Havai fişek alabileceksiniz. Diğer oyuncular ve oyun yetkilileri ile Black Desert Online dünyasının gök yüzünü aydınlatmaya hazır olun.

Black Desert Online

Etkinlikler Hakkında Diğer Detaylar

Black Desert Online oyununun kapalı beta sürecinin ikinci gününden itibaren oyun yetkileri, oyuncuların Klan Sermayelerine 10 milyon gümüş para ekleyerek maceracıların savaşabilmesi için destek olacak. Bu sayede klanınızın parası için endişelenmenize gerek kalmayacak ve savaşlara rahatlıkla katılabileceksiniz. Buna bağlı olarak, oyunun bu süreci sırasında, temel Black Desert içeriklerini deneyebileceksiniz. Bu içeriklerden bir tanesi ise büyük bir PvP etkinliği olan Bağlantı Noktası Savaşı olacak. İlk Balenos Lordları bu savaşla belirlenecek. Buraya tıklayarak o etkinlik hakkında daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Oyunun dağıtımcı ekibinden gelen açıklamalara göre bütün etkinlik ödülleri bir gün sonra teslim edilecek. Ayrıca, her etkinlikte sadece bir defa ödül kazanabilirsiniz. Aynı etkinlikten, farklı günlerde ödül kazanamazsınız. Oyunun kapalı betası sırasında verilen pet ödüller Web Deposuna eklenecek ve açık beta sırasında sırasında da yanınızda olacaklar. Son olarak, etkinliklerin içerik ve süresi değiştirilebilir veya iptal edilebilirler. Bunu sakın aklınızdan çıkartmayınız.

Black Desert Online

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar listelerimize göz atabilirsiniz. Çünkü önümüzdeki günlerde, haftalarda ve aylarda bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. En iyi PS4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi Ubisoft ekibinden gelen sürpriz bir oyunun inceleme yazısı ile tanıştıralım: Assassin’s Creed Origins inceleme.

Son olarak, ülkemize yeni girmiş ve dünya çapında da oldukça sevilen Black Desert Online oyunu hakkında her şeye ulaşabilmek için Black Desert Online rehberi, ipuçları, hızlı seviye atlama ve daha fazlası yazımıza göz atabilirsiniz. Tabii bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör