Black Desert Online ile, yeni jenerasyon MMO’lara yelken açalım! (Video)

Black Desert Online ile, yeni jenerasyon MMO’lara yelken açalım! (Video)

Farklı, daha "detaylı" bir dünyaya Black Desert Online ile giriş yapın!

Bir MMORPG‘den en fazla ne bekleriz? Güzel grafikler, interaktif bir oyun tarzı, RPG ruhunun tam aşılanabilmesi, heyecanlı zindanlar, orantılı PVP ve daha fazlası mı? Peki ya yeni jenerasyon MMO’larından ne bekliyor olacağız?

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Bu kategoriye adımını ilk kez Pearl Abyss atıyor. Yeni piyasaya süreceği Black Desert Online ile, yeni jenerasyon MMO tarihini tamamen değiştirebilecekleri konusunda iddialı olan firma, ilk olarak duyurulara oyun için yayınladığı görseller ile başladı.

Hareketli LOD değerleri ile yüksek ilgi gören Black Desert için, oyun içerisinde çok daha fazla grafik detaylarının var olacağı söyleniyor. Çok aşırı grafik detayı içeren MMO’lar konusunda ne kadar sorun yaşandığı bilinen bir şey. Özellikle MMO zevkini tadabilmek için, TERA Online gibi oyunlar için, yüksek bilgisayar desteği gerekiyor. Ne kadar yeni jenerasyon oyunları, MMO’lar bile bu şekilde bir PC gerektirecek olsa da, Black Desert Online için grafik konusunda söylenenler şu ana kadar olanlardan çok daha yüksek.

Yine de ne yalan söyleyelim; oyun gerçekten harika görünüyor.

Black Desert Online, 2013’te Kore’de piyasaya sürülmeyi bekliyor. Oyunun Avrupa versiyonunun ise 2015’te çıkacağı söz konusu. İşte görseller ve işte Black Desert Online videosu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

İyi seyirler.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.