Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 14.09.2018

Black Clover Quartet Knights, 14 Eylül 2018 tarihinde, yani bugün çıkışını gerçekleştirdi. Bandai Namco ekibi de, Black Clover Quartet Knights çıkışının şerefine, Black Clover Quartet Knights çıkış videosu yayımladı. Hemen aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz video, sizlere bahsini etmekte olduğumuz Black Clover Quartet Knights çıkış fragmanı. Dilerseniz bir an önce Black Clover Quartet Knights çıkış videosunu izlemeye başlayabilirsiniz. Biz de, bu esnada biraz oyundan bahsedelim sizlere.

Black Clover Quartet Knights PC ve PS4 için çıktı

Eğer paylaştığımı fragman hoşunuza gittiyse, fragmanda da belirtildiği üzere Black Clover Quartet Knights hem PC, hem de PS4 için çıkışını gerçekleştirdi. Black Clover Quartet Knights içerisinde Asta ve Black Bull ekibinin maceralarına tanıklık ediyoruz. Bizlere tekli oyuncu modu tecrübesi sunan Black Clover Quartet Knights, aynı zamanda çoklu oyuncu modunu da içerisinde bulunduruyor. Çoklu oyuncu modunda ise, 4 kişilik ekibe katılabilir ve 4 kişilik kendi ekibinizi oluşturabilirsiniz. Bu ekiple de ün kazanabilirsiniz.

Black Clover Quartet Knights PC sürümü, günümüzün en çok tercih edilen dijital oyun platformlarından bir tanesi olan Steam üzerinde bulunuyor. Black Clover Quartet Knights standart sürümü 149 TL'lik fiyat etiketi ile karşımıza çıkıyor. Eğer olur da Black Clover Quartet Knights Deluxe Edition satın almak isterseniz de, fiyat etiketi bir anda 199 TL'ye çıkıyor. Black Clover Quartet Knights Deluxe Edition içerisinde, ayrı bir şekilde aldığınızda da 49 TL olan sezon geçişi bulunuyor. Hatta Black Clover Quartet Knights'ı ve sezon geçişini ayrı ayrı aldığınızda bir de üstüne 1 TL kar etmiş oluyorsunuz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.