BioWare’de şok ayrılık!

BioWare’de şok ayrılık!

Mass Effect'in yaratıcısından istifa...

Geçtiğimiz saatler içerisinde, BioWare’den şok ayrılık haberi geldi. Ünlü Mass Effect’in yaratıcı yönetmeni olan Casey Hudson, 16 yıllık çalışmanın sonunda istifa ettiğini açıkladı. Hudson; hayatını gözden geçirdiğini ve yeni bir hayata başlamak istediğini belirtti. Biraz zamana ihtiyacı olduğunu ve ileri ki zamanlarda neler yapması gerektiğini de ekleyerek, 16 yıl boyunca çalıştığı ekip arkadaşlarına teşekkür etti.

Mass Effect üçlemesinin yanında Neverwinter Nights, Star Wars: Knights of the Old Republic gibi oyunlarda da görev alan isim ayrıca; Mass Effect serisine eklenecek yeni oyunun ve Dragon Age: Inquisition hakkında da konuştu. Her iki oyununda muhteşem olacağını, özellikle yeni Mass Effect’in serideki diğer oyunlar içinde en iyisi olabileceğini belirtti. Dragon Age: Inquisition için ise, geliştirilmeye devam edildiğini ve görsellik bakımından muhteşem olacağını ekledi.

Bizler de Casey Hudson’a, bugüne kadar sunduğu oyunlar için teşekkürü borç bilirken; bundan sonra ki yaşamında ve projelerinde başarılar diliyoruz. Umarız, böyle yetenekli bir isim kaybolmaz…

caseyy

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın