Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 04.09.2013

Sony, PlayStation3  için tüm dünya ile aynı anda Türkiye’de de 11 Ekim 2013 tarihinde piyasaya sürülecek olan Türkçe altyazılıBeyond Two Souls için özel avantajlarla sunulan ön sipariş dönemi başladı.

20130823_beynd_two_soulsPlayStation3’e özel olarak geliştirilen psikolojik gerilim ve aksiyon oyunu Beyond Two Souls için ön sipariş verenler pek çok hediyeye de kavuşacak. Türkiye’de 149 TL’ye satışa sunulacak oyun için D&R, MM, Sony Center, Teknosa, Overgame, Mavi Bilgisayar’dan ön sipariş verenler, 30 dakikalık ekstra oynanabilir bölüm, oyunun yapılış videosu, orijinal soundtrack albümünü, PSN Avatar’ı ve  PS3 Dynamic Theme  kazanabilecek.

Oyun dünyasının tanınmış yapımcılarından David Cage’nin kaleme almış olduğu hikâye, Quantic Dream stüdyolarının yeni başyapıtı olarak nitelendiriliyor. Hollywood’un tanınmış yıldızları Willem Dafoe ve Ellen Page’nin başrolde olduğu psikolojik gerilim ve aksiyon oyunu Beyond Two Souls, Türkçe altyazı seçeneği ile Türkiye’deki oyuncuları sevindiriyor. Oyun, tekil oyunculu olarak satışa çıkıyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.