Menü
https://leadergamer.com.tr/microsoft-xbox-one-x-ozel-oyun/
Beyond Good and Evil 2 16 Haziran 2017 11:25

Beyond Good and Evil 2 oyununun çıkacağı platformlar belli oldu

Bu kadar sene ardından, her oyuncu oynayabilecek Beyond Good and Evil 2 oyununu.


Ubisoft, E3 2017 sunumunu oldukça sürpriz bir şekilde bitirdi. Çünkü şirket, sunumun sonunda Beyond Good and Evil 2 duyurusu gerçekleştirdi. Tabii bu duyuru sırasında Beyond Good and Evil 2 hakkında hiçbir detay alamadık. Duyuru sırasında bir video izledik ve sonrasında da resmi görseller yayımlandı. Oynanış detaylarını bilmiyorduk, öyle ki oyunun hangi platformlara çıkacağı bile bilinmiyordu. Bugün ise Ubisoft İspanya, açıklamayı yaptı. Beyond Good and Evil 2; PC, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch platformları için çıkışını gerçekleştirecek. Bu konu hakkında, oyun Xbox One X veya PlayStation 4 Pro için özel bir destek verecek mi, şu an bilemiyoruz.

Beyond Good and Evil 2 oyununun çıkacağı platformlar belli oldu

Sizlere iletmiş olduğumuz bu bilgi, dediğimiz gibi Ubisoft İspanya tarafından verildi ama resmi bir şekilde verilmedi. Ubisoft İspanya, bir Twitter gönderisi paylaşarak oyunun platformlarını sıraladı. Bahsettiğimiz bu Twitter gönderisi, paylaşıldıktan 4 saat sonra silindi. Durum böyle olunca da, daha sonradan verilmek istenen bir bilginin, yanlışlıkla erkenden verilmiş olabileceği aklımıza düştü. Yine de, bu bilgiler resmi bir Ubisoft kanalından yayımlandığı için, söylenti demek oldukça zor. Büyük bir ihtimalle Beyond Good and Evil 2; PC, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch platformları için çıkışını gerçekleştirecek.

Tüm bunların haricinde, Sony sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Ubisoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Bethesda sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Microsoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, EA Play 2017 sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör