Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 13.02.2023

Bildiğiniz gibi, olabildiğince bu zor dönemimizde yanımızda olan ve olmayan oyun ve teknoloji şirketlerinden bahsetmeye çalışıyoruz. Bu yazımızda da, bunu yapmaya kaldığımız yerden devam ediyoruz. Çünkü, maddi ve manevi her türlü yanımızda olan ekipleri aklımızda tutmak isteriz. Bethesda Türkiye ekibi de deprem ile ilgili olarak başsağlığı diledi. Bunu da, sosyal medya hesaplarından paylaştılar. Ancak, Bethesda gibi bir şirketten de beklentilerimiz fazlasıyla büyük.

Bethesda Türkiye deprem ile ilgili olarak sadece başsağlığı diledi

Bethesda Türkiye, "Kahramanmaraş'ta arka arkaya meydana gelip birçok ilimizi etkileyen depremlerin derin üzüntüsü içindeyiz. Tüm yaralılara acil şifalar ve bu zor günlerde halkımıza sabır diliyoruz. Ülkemüze geçmiş olsun." dedi. Bunu, gönderi içerisindeki görselde paylaştılar. Fakat, herhangi bir yardım yaptılarsa, bunu dile getirmediler henüz. En azından, sosyal medya hesaplarında bunu ne yazık ki göremedik.

Tabii, görememiş olmamızın sebebinin yeterli araştırma yapmamış olmamız olma ihtimali de var. Sonuçta, biz de insanız ve olabildiğince her şirketi kontrol etmeye çalışırken gözümüzden kaçmış olması muhtemel. Bu yüzden, alper.dalan@leadergamer.com.tr adresinden bana veya sitemizin başındaki isim olan Gökhan Girgin'e daha fazla bilgi ulaştırabilirlerse seviniriz. Biz de, hatamızı telafi edecek şekilde düzeltiriz. Ayrıca, yaptıkları iyilikleri de güzelce not alacak şekilde yayımlarız. Bethesda Türkiye ekibinin deprem ile ilgili başsağlığı dilemesi dışında bir hatırlatmamız var.

Geçmiş olsun

Kahramanmaraş başta olmak üzere tüm Türkiye'yi yasa boğan bu acı olayda hasar alan bölgeler için, sitemizde ve kardeş sitelerimizde AFAD ile ilgili bağış yapabileceğiniz reklamlar olacaktır. Eğer nasıl yardım edeceğiniz konusunda bir fikriniz yoksa, bu reklamlara göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Ayrıca, En iyi 5 ücretsiz mobil VPN uygulaması rehber yazımızı tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda, şu dönemde lazım olacak uygulamalardan bahsettik. Bu sayede, kolayca erişim sağlamanız mümkün olacaktır. Sonra, En iyi 5 ücretsiz PC VPN uygulaması rehber yazımızı da tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda da, bugünlerde yardımcı olacak uygulamalardan bahsettik. PC üzerinden VPN kullanmak isteyenler için önemli tavsiyeler var. Ardından da, Türkiye içerisinde VPN kullanmak yasak mı sorusuna yanıt getirdik. Şu günlerde, birçok kişinin aklındaki kesinlikle önemli bir soru. Biz de, bu sorunun cevabını araştırdık ve sizler için anlattık. Umarız ki, her birinin faydası olur. Bethesda Türkiye ekibinin deprem ile ilgili başsağlığı dilemesi yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şu anda, hep film yazıları yazmış gibi duruyoruz. Fakat, sitemizde birçok başlıkta yazı mevcut. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.