Bethesda, yeni bir tanıtım videosu ile RAGE 2 duyurusunu gerçekleştirdi

Bethesda, yeni bir tanıtım videosu ile RAGE 2 duyurusunu gerçekleştirdi

İlk defa Walmart Kanada tarafından sızdırılan oyun, geliştiriciler tarafından doğrulanmış oldu.

Bethesda Instagram hesabı günlerdir ne olduğu bilinmeyen görseller paylaşıyor ve oyuncuları merak içerisinde bırakıyordu. Bugün ortaya çıkan görseller ile birlikte “2” sayısına ulaşılması, Walmart Kanada tarafından sızdırılan Rage 2 oyunun geleceği söylentilerini güçlendirmişti. Geliştiriciler tarafından oyunun resmi tanıtım videosunun paylaşılması ile birlikte söylentiler sona erdi ve yıllardır beklenen oyun gerçek oldu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

RAGE 2 Bethesda

Oyunun duyuru videosu günün erken saatlerinde bir grup YouTube kanalı tarafından sızdırılmış olsa da, bunu sizlerle paylaşmayı tercih etmedik. Bethesda tarafından görseller ile duyurulan 14 Mayıs 2015 günü, oyunun tanıtım videosu resmi olarak paylaşıldı. Aynı gün içerisinde resmi videoyu izlemek varken niçin hırsızlara prim vermeyi tercih edelim, değil mi? Oyun içerisinden görüntüler bulundurmayan bu video, daha çok heyecan yaratmaya yönelik gibi görünüyor. Hemen aşağıdan izleyebileceğiniz tanıtım videosunu en yüksek çözünürlükte görüntülemenizi tavsiye ediyoruz. Canlı renkler ve hareketleri bu şekilde gözlemlemek, elde ettiğiniz deneyimi güçlendirecektir.

Bethesda’nın paylaştığı RAGE 2 videosu neler sunuyor?

Oynanış videosu yarın paylaşılacak olsa da, tanıtım videosunu izlemenizde ve oyunun genel konseptini kavramanızda fayda var. Video ile ilgili önemli detaylardan birisi ise, neredeyse hiçbir bilgi bulundurmaması. Ne oyunu kimin geliştirdiğini ne de ne zaman çıkış yapacağını bu tanıtım videosundan öğrenemiyoruz. Hatta oyunun hangi platformlara çıkacağı ise henüz bilinmiyor. Görünüşe bakılırsa, bunların hepsi yarın paylaşılacak oynanış videosu ile ortaya çıkacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.