Bethesda: Game of Thrones listelemesi sahte çıktı

Bethesda: Game of Thrones listelemesi sahte çıktı

Target konu hakkında bir açıklama yaparak gerçeği anlattı.

Geçtiğimiz günlerde sizlere bir haber sunmuştuk ve bu haberimizde, ünlü satış mağazası olan Target üzerinde Bethesda: Game of Thrones şeklinde bir listelemenin olduğunu belirtmiştik. Bugün ise o listeleme, Target tarafından yalanlandı. Bu durumda aklımıza iki şey geliyor: Bethesda gerçekten bir Game of Thrones yapmıyor ve ekip gerçekten böyle bir oyun yapıyor ve listeleme gerçek olduğu için de hemen kaldırıldı. Yani, başladığımız yere geri döndük aslında.

Bethesda: Game of Thrones listelemesi sahte çıktı

Target bahsettiğimiz konuda, “Bu gerçek bir ürün değil, kafa karışıklığından dolayı özür dileriz.” şeklinde bir açıklama yaptı. Fakat bu açıklama bizlere yetmedi. Ne yani, Target kafasına göre Bethesda: Game of Thrones diye sayfa açıp, bunu yanlışlıkla yayımlıyor mu? Yarın öbür gün de Rockstar Games: The Walking Dead mi olacak? Bethesda ekibinin 2 gizli projesi olduğunu biliyoruz ve bu projeler henüz gizliyken, ortaya bu şekilde bir listelemenin çıkması, o iki gizli projeden bir tanesinin Game of Thrones oyunu olduğunu söylüyor bizlere. Aksi taktirde, neden rastgele bir şekilde öyle sayfa açılır ki?

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Call of Duty WW2 kapalı beta inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.