Bethesda E3 2019 için The Elder Scrolls 6 ve Starfield ile ilgili açıklama yaptı

Bethesda E3 2019 için The Elder Scrolls 6 ve Starfield ile ilgili açıklama yaptı

Neden böyle bir adım attıklarını da dile getirdiler.

Bethesda ekibi, günümüzün merakla beklenen oyunlarından birkaç tanesi hakkında üzücü bilgiler verdi. Sizlere şimdi bahsedeceğimiz bilgiler, Bethesda ekibinin en çok öne çıkan isimlerinden olan Todd Howard tarafından paylaşıldı. Bildiğiniz üzere, The Elder Scrolls 6 ve Starfield oyunlarına ait birkaç güzel gelişme görmüştük. Fakat, görünüşe bakacak olursak, The Elder Scrolls 6 ve Starfield ile ilgili olarak öğrenmiş olduğumuz olduğumuz bilgiler, o kadardan ibaret kalacak. Çünkü, her 2 oyun da E3 2019 etkinliklerinde bulunmayacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

E3 2019 etkinliklerinde The Elder Scrolls 6 ve Starfield gibi çok beklenen oyunlar olmayacak

Bethesda ekibi tarafından verilen bilgilere göre, E3 2019 etkinlikleri esnasında sadece The Elder Scrolls 6 ve Starfield değil, aynı zamanda çok beklenen başka projeler hakkında da bir şey görmeyeceğiz. Todd Howard, “İnsanlar, geliştirmekte olduğumuz teknolojiyi Starfield ile ilk defa görecekken, teknolojinin ikinci versiyonunu da The Elder Scrolls 6 ile görecek. Kimse sormadan söyleyelim, sabırlı olun. Uzun bir zaman olacak. Bu, E3 esnasında her iki oyun için de bu yıl konuşacağımız bir şey değil. Sadece, sabredin lütfen.” diyerek üzücü bilgileri paylaştı.


The Elder Scrolls 6
   Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (1)

Bir Cevap Yazın

  1. Furkan dedi ki:

    elder scrolls un oyununun yapım aşamasına bile geçilmedi tabiki görünmez adamlar sadece görsel hazırladı akıllarındaki planı gösterdi bu haritada geçicek dedi ama daha başlanmadı projesi bile tam hazır değil