Berk (Rip) Tepe Kimdir?

Berk (Rip) Tepe Kimdir?

Merhabalar hepiniz hoş geldiniz bugünkü hakkında bilgi vereceğimiz kişi eski E-Spor oyuncusu olan bir süredir Twitch‘te yayın yapmakta olan Berk “Rip” Tepe‘den başkası değil. Onu genelde Counter Strike: Global Offensive‘deki efsane oyunculuğundan tanıyorsunuz. Berk “Rip” Tepe 1997 yılı Eskişehir doğumludur. Unlost, Evrim, Direncan ve Alp gibi isimlerle yayın yapmaktadır. Twitch’te TKT ekibinin üyesidir.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Berk “Rip” Tepe’nin yayıncılıkta olduğu gibi asıl evi olan E-Spor’da da başarıları bulunuyor. E-Spor Dora Net 1on1’de 2016 yılında birinci olmuştur. İstanbul Adeks ASUS Radeon’da da 2. olmuştur. İstanbul GameEkstra December Cup’ta ise 3. olmuştur. Kendisi uzun süre başarılı E-Spor takımlarında da oynamıştır. Kendisi saygılı ve dürüst birisidir. Ekip içerisinde cimri görülse de verdiği bir röportajda cimri olmadığını söylemiştir.

Biraz da TKT’den bahsedelim. TKT’nin açılımı Türkiye Katlama Timi’dir. Ekibe abilik yapan isim Cantuğ Özsoy’dur. Ekip üyelerinde Alperen Dürük(AlpTV), Diren Can(ichbindirencan), Evrim Aydoğan(Shinka) ve Berk Tepe(Rip) bulunmaktadır. Bütün ekip üyeleri Twitch üzerinden canlı akış gerçekleştirmektedirler. Aynı zamanda Youtube‘ye de içerik üretmektedirler.

 

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.