Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 01.05.2021

Şu zamanlarda zaman geçirmek için ister istemez oynayacak ve yapacak şeyler arıyoruz. Bedava oyun da bize bu yüzden çok tatlı geliyor. Hazır 17 Mayıs 2021’e kadar evlere tam kapanma varken, tadını çıkarabileceğiniz çıtlamalık bir yapım daha bedava oldu. Bu haberimize konu olan Tonight We Riot GOG tarafından herkese bedava olarak dağıtılıyor. Fakat oyunu almak ve kütüphanenize eklemek için sınırlı bir zamanınız olduğunu da unutmayın lütfen.

Tonight We Riot nasıl bedava olarak alınır?

Siz de Tonight We Riot ile ücretsiz olarak tanışmak istiyorsanız, öncelikle bir GOG hesabına ihtiyacınız var. Bu zaten cepteyse, sonraki adıma geçebilirsiniz demektir. Buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz Tonight We Riot mağaza sayfasındaki yeşil butona basarak ücretsiz alabileceğiniz yere ulaşabilirsiniz. Burada, yine yeşil butona basarak hesabınıza ekleyebilir ve tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz. Aklınızda bulunması için, haberimizi yazdığımız esnada 23 saat civarında bir sürenin kalmış olduğunu da belirtelim.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.