Battlerite Royale çıkış tarihi belli oldu

Battlerite Royale çıkış tarihi belli oldu

Battlerite Royale fiyat etiketi de belli oldu.

Başını almış giden bir oyun türü olarak gösterebileceğimiz Battle Royale türüne her geçen gün yepyeni oyunlar ekleniyor. Eklenen oyunlardan bir tanesi de, Battlerite Royale. Aslında, daha önceden sizlere Battlerite Royale ile ilgili bilgi vermiştik. Hatırlamak veya göz atmak için buraya tıklayarak ulaşacağınız haberimizi kullanabilirsiniz. Battlerite Royale hakkında bu haberimizde paylaşacağımız bilgi ise, oyunun çıkış tarihi ile ilgili. Zira, geçtiğimiz gün ile birlikte, Battlerite Royale çıkış tarihi hakkında da bilgi verildi.

Battlerite Royale çıkış tarihi 26 Eylül 2018

Stunlock Studios tarafından verilen bilgilere göre Battlerite Royale, 26 Eylül 2018 tarihinde çıkışını gerçekleştiriyor. Fakat bu çıkış, bir tam çıkış değil ne yazık ki. Bunun yerine, Steam Erken Erişim özelliği kullanılarak karşımıza çıkarılacak. Her ne kadar Battle Royale türünde birçok oyun olsa da Battlerite Royale, bizlere MOBA ve Battle Royale türlerini karıştırarak sunacağı için bir ilk olarak gösterilebilir. Verilen bilgiler arasında, Battlerite Royale çıkış fiyatı da bulunuyor fakat bu çıkış fiyatı ne yazık ki henüz TL cinsinden değil.

Verilen bilgilere göre Battlerite Royale, 20 dolar fiyat etiketi ile çıkacak. Euro cinsinden ise, yine 20 euro olacak. Fakat TL fiyat etiketi konusunda bilgi verilmedi henüz. Steam’e şöyle bir göz gezdirdiğimizde, The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition’ın 20 dolar olduğunu görebiliyoruz. Aynı zamanda TL olarak da 31 TL’lik fiyat etiketine sahip Bu durumda Battlerite Royale de, tahminen 31 TL gibi bir fiyat ile karşımıza çıkacaktır. Tabii, bu sadece bir tahmin. Asıl bilgileri, 26 Eylül 2018 tarihinde öğreneceğiz.


Battlerite Royale
   Haber 


Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın