Battlefield’ın yeni kullanıcı arayüzüyle Battlelog yok oluyor!

Battlefield’ın yeni kullanıcı arayüzüyle Battlelog yok oluyor!

Battlelog tarihin tozlu sayfalarında yerini alıyor.

Hiç beklenmedik bir şekilde EA DICE, Battlefield 4 için yeni bir özellik duyurdu. Serinin geliştirici firması kullanıcı arayüzlerini elden geçireceklerini bizlere bildirdi. Yeni kullanıcı arayüzü karşımıza öncelikle Battlefield 4’te çıkacak ve daha sonra Battlefield Hardline’a da eklenecek. Battlefield 1’de bu yeni kullanıcı arayüzüyle çıkışını yapacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Battlefield 4

Yeni kullanıcı arayüzünün temelleri oyun bulmak ve katılmak için internet tarayıcısı kullanımını ortadan kaldırmak gibi görünüyor. Bunun yerine oyuncular sunuculara oyuna entegre yeni kullanıcı arayüzünde oyun içinde katılabilecekler. Arayüz, Battlefield 4 dahil olmak üzere çıkmış ve bundan sonra çıkış yapacak serinin bütün oyunlarında kullanılacak. Ayrıca, yeni kullanıcı arayüzü oyun modları, haritalar ve daha fazlası için bir öneri motoru bulunduracak ve arkadaşlarınızla takım olup oynamayı daha kolay hale getirecek. Bu son cümlede bahsettiğimiz özellikler Battlefield 1’in çok oyunculu modu E3’te ilk kez takım halinde oyuncular tarafından denenirken bizlere anlatılmış ve oyunda takım olmanın, maç bulmanın daha kolay hale geleceği söylenmişti. Bütün bunların nasıl yapılacağı hakkında şimdiye kadar hiçbir fikrimiz yoktu ve şimdi ise Battlelog tarihe karışıyor. EA DICE’tan gelen açıklamaya göre yeni kullanıcı arayüzü tamamen kullanıcıların oyun deneyimini en üst seviyeye çekmek için tasarlanmış.

Battlefield 4

Eğer dikkatinizi çektiyse E3 tanıtımında çok oyunculu mod başlatılırken herhangi bir internet sayfası veya Battlelog benzeri harici bir uygulama açılmamıştı ve bu da bizim çıkarımlarımızı destekleyen en büyük işaret. Yeni kullanıcı arayüzü şu anda sınırlı sayıda oyuncu tarafından test ediliyor ve bu yazın sonlarına doğru Battlefield 4’e getirilmesi planlanıyor.Belki de seri için bir dönüm noktası olacak bu değişiklik hakkında sizin fikirleriniz neler?

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (1)

Bir Cevap Yazın