Battlefield: Hardline için yeni bilgiler yayımlandı

Battlefield: Hardline için yeni bilgiler yayımlandı

Yeni modlar...

Ünlü FPS oyunlarının arasında yer alan ve son oyunu ile birçok olumsuz tepkiler alan Battlefield serisine katılacak olan Battlefield: Hardline için yeni bilgiler yayımlandı. Visceral Games’in genel müdürü olan Steve Papoutsis, Battlefield: Hardline hakkında yeni bilgileri bizlere sundu.

Battlefield-Hardline

Sizlere daha önce bu haberimizde belirttiğimiz gibi, oyunun ikinci betası Ocak ayında bizlerle olacak. Eski nesil konsolların bu betaya katılmayacak dedikoduları yeni açıklama ile giderildi. Ocak ayında; PC, eski nesil ve yeni nesil konsol platformu için oynanabilir olacak. Beta planlarının dışında oyun içi bilgilere de yer veren Papoutsis, oyunda toplam 150 rütbenin olacağını belirtti.

Ayrıca oyun modlarına değinen isim, şu anlık co-op modun olmadığını ama ileri ki günlerde duruma göre modu ekleyebileceklerini söyledi. eSports sektörün gelişimine dikkat çekerken, yeni Battlefield oyununda, bu alan için iki modun da beraber geleceğinin altını çizdi. Tüm bunların yanında yeni araçların, silahların ve spreylerin olduğunu da belirtti.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.