Battlefield 1, Titanfall 2 ve FIFA 18 gibi önemli oyunlar, Origin Access ve EA Access sistemlerine ekleniyor

Battlefield 1, Titanfall 2 ve FIFA 18 gibi önemli oyunlar, Origin Access ve EA Access sistemlerine ekleniyor

EA, oldukça ilginç bir şekilde, erkenden Battlefield 1 oyununu, kendi üyelik sistemlerine ekliyor.

EA ekibi, yaptığı yeni bir açıklama ile birçok PC ve Xbox oyuncusunu sevindirdi. Çünkü yapılan açıklamalara göre, Origin Access ve EA Access sistemlerine oldukça önemli oyunlar ekleniyor. Kısa bir özet geçmek gerekirse, şu an bu sistemlerde tüm Star Wars Battlefront ek paketleri eklendi. Ayrıca, 2017 yazının devamında sisteme Battlefield 1 ve Titanfall 2 oyunları da eklenecek. Tabii tüm bunlar, eski oyunlar sayılır. Bunların haricinde, henüz çıkmamış olan FIFA 18 de, FIFA 18 Play First Trial adı altında bu iki sisteme eklenecek. Bunun sayesinde, oyun çıkmadan birkaç gün önce, oyuncular FIFA 18 deneyimi yaşayabilecekler. Fakat EA cephesinden gelen haberler, bu kadarı ile sınırlı değil!

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Battlefield 1, Titanfall 2 ve FIFA 18 gibi önemli oyunlar, Origin Access ve EA Access sistemlerine ekleniyor

İlk paragrafımızda aktardığımız her bilgi, Origin Access ve EA Access sistemleri için geçerli idi. Yani, bu fırsatlardan hem PC, hem de Xbox One oyuncuları yararlanabilirdi. Şimdi bahsedeceğimiz fırsatlar ise sadece Xbox One oyuncuları için geçerli olacak. EA tarafından gelen açıklamalara göre Madden NFL 18 Play First Trial, NHL 18 Play First Trial ve NBA LIVE 18 Play First Trial, ismi geçen her oyun çıkmadan birkaç gün önce sisteme eklenecek ve oyuncular, bu oyunları erkeden deneyimleyebilecek.

Sadece PC oyuncularını ilgilendiren Origin Access fırsatları da oldukça ilgi çekici. Ne zaman olacağı tam olarak bilinmiyor ama Origin Access üyeleri, yakın bir zamanda 3 PC oyununa kavuşacak. Bu oyunlar; The Sims 4 – Digital Deluxe Edition, Oxenfree ve Rebel Galaxy olacak. Peki, sizler tüm bu Battlefield 1, Titanfall 2, FIFA 18 ve diğer oyunlar için yaşanan gelişmeler hakkında neler düşünüyorsunız? Yorumlarınızı bekliyor olacağız.

Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları yazımıza, en iyi Counter-Strike oyunları yazımıza, Steam deneyiminizi zenginleştirebilecek 8 yazılım yazımıza, en iyi GTA oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.