Battlefield 1 – Premium Pass içeriği belli oldu

Battlefield 1 – Premium Pass içeriği belli oldu

Görülen o ki, Premium Pass oldukça dolu bir içerik ile oyuncuların karşınıza çıkacak.

Günümüz oyunlarının vazgeçilmezi olan Sezonluk Geçiş özellikleri, özellikle Call of Duty ve Battlefield gibi FPS serilerinde çok sık kullanılmakta. Bu yüzden, eğer Battlefield 1’de de böyle bir sistem bekliyorduk. Beklediğimiz oldu ve Origin üzerinden Battlefield 1 – Premium Pass gözüktü. EA Games’ten henüz resmi bir açıklama gelmemiş olsa da, bu özelliğin Origin üzerinden çıkmış olması bile başlı başına resmi bir açıklama aslında. Peki, ne var bu Battlefield 1 – Premium Pass içinde?

Battlefield 1

Premium Pass ismi verilen fakat orijinal olarak standart bir Sezonluk Geçiş ögesi olan bu şey, $50/£40/€50 fiyat etiketi ile satışa çıkıyor. Eğer Battlefield 1’in Premium Pass özelliğini bu fiyatlara satın alırsanız, oyun için çıkışını yapacak olan 4 genişleme paketine, ücretsiz olarak, hem de 2 hafta öncesinden erişebiliyorsunuz. Bu arada hemen söyleyelim, bu genişletme paketlerinden ilki Mart 2017’de piyasaya sürülecek ve adı ise They Shall Not Pass olacak.

Bahsetmiş olduğumuz bu genişletme paketleri, Battlefield 1’in sadece çoklu oyuncu modunu etkileyecek. Her paket içerisinde 4 adet çoklu oyuncu modu haritası bulunacak. Bunun haricinde, her paket ile birlikte oyuna yeni bir ordu eklenecek ve ilk paket ile eklenecek olan ordu, Fransız ordusu olacak. Yeni operasyonlar, oyun modları ve Elite seviyesindeki benzersiz karakterler de her genişleme paketi ile oyuna eklenen diğer ögeler olacak. Toplamda 16 adet harita eklenecek olan oyuna, 4 genişleme paketi ile toplamda 20 adet silah ve 14 benzersiz künye eklenecek. Son olarak, Battlepack sistemi de geri dönecek ve Premium Pass içerisinde 14 adet Battlepack olacak fakat bu 14 tanesi de bir anda oyunculara verilmeyecek.

Haberimizi bitirmeden söyleyelim, Battlefield 1, 21 Ekim 2016 tarihinde Türkçe metin çevirisi desteği ile birlikte PC, Xbox One ve PlayStation 4 sistemleri için çıkışını gerçekleştirecek ve bizleri 1. Dünya Savaşı temalı bir dünyanın içine sokacak.

Yorumlar (4)

Bir Cevap Yazın

  1. Can dedi ki:

    1. Dünya savaşı :)

  2. Kaan GEZER dedi ki:

    Hemen düzeltiyoruz, teşekkürler. ^^