Battlefield 1, kadın askerleri yeni ek paket ile oyuna dahil edebilir

Battlefield 1, kadın askerleri yeni ek paket ile oyuna dahil edebilir

Birinci Dünya Savaşı'nda mevzilerde bulunan kadınları da canlandırabiliriz.

Birinci Dünya savaşı kadın erkek demeden, herkesin savaşmaya gittiği ve ülkesini desteklediği bir savaş olmuştur. Bunu böyle belirtiyoruz, çünkü bu durumu en içten yaşamış ülkelerden biri ve hatta en içten yaşamış ülkeyiz. Özellikle nişancı oyunlarında kadın karakterlere çok fazla yer verilmemesi, son zamanlarda dikkat çekmeye başlamıştı. EA DICE, 1.Dünya Savaşı’nın yapısını göz önüne almış gibi görünüyor. Yeni Battlefield 1 ek paketi In the Name of the Tsar, kadın askerleri oyuna ekleyebilir.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Battlefield 1

Hemen yukarıdan görebileceğiniz gibi, ek paketin görseli geliştiriciler tarafından paylaşılmış durumda. Yeni araçlar, silahlar ve hatta Rus ordusunu bizlere sunacak olan bu büyük güncelleme çok daha farklı bir öneme sahip. Görsele baktığınızda dikkatinizi çekmiş olabilir, kadın bir asker ile karşı karşıyayız. Şimdiye kadar hiçbir Battlefield 1 görselinde buna dair bir ipucu görmesek de, eninde sonunda karşılaşabileceğimizi tahmin edebiliyor ve hatta umuyorduk. Ne de olsa bu savaş, sadece bir cinsiyetin savaşı değildi.

Görselde, hemen aşağıdan izleyebileceğiniz videoda anlatıldığı gibi 1. Rus Kadınlar Ölüm Taburu’ndan bir asker yer alıyor. Tabii ki güncelleme ile birlikte Rus Ordusu’nun bütün sınıflarında, kadın askerlerin bulunup bulunmayacağını bilmiyoruz. Bunun düşünülmüş olması ve geliştiriciler tarafından, Battlefield 1 konseptine yerleştirilmesi takdire şayan. Dilerseniz hemen aşağıdan Westie tarafından hazırlanan videoyu izleyebilir ve daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Paladins Ön İnceleme yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Destiny 2, ilk oyuna ek paket olarak gelmeliydi isimli fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.