Battlefield 1: Apocalypse ne zaman çıkacak? (Çıktı)

Battlefield 1: Apocalypse ne zaman çıkacak? (Çıktı)

Battlefield 1: Apocalypse ile yepyeni haritalara, araçlara, silahlara ve yepyeni oyun modlarına kavuşabileceksiniz.

Battlefield 1, EA tarafından ek paketler ile desteklenmeye devam edecek. Oyun için çıkacak olan son ek paket ise Apocalypse olacak. Bahsettiğimiz bu ek paket; PC, PlayStation 4 ve Xbox One üzerinde Battlefield 1: Premium Pass sahiplerine Şubat 2018 içerisinde verilecek. Sadece Şubat 2018 içerisinde diyebiliyoruz çünkü bu ek paketin net çıkış tarihi henüz açıklanmadı. Sadece Premium Pass sahiplerine Şubat 2018 içerisinde çıkacağı biliniyor. Peki, Battlefield 1: Apocalypse ile oyuna neler eklenecek? Yazımızın devamında bu sorunun cevabını verelim.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Oyuncular, Battlefield 1: Apocalypse ile öncelikle beş yeni harita görecek. Bu beş haritanın ilki Belçika’da yer alıyor. Diğeri ise Avusturya-Macaristan ile İtalyan ordularının savaştığı bir bölgede yer alıyor. Üçüncü harita Somme nehri civarında yer alıyor. Dördüncü harita ise İngiliz ve Alman as pilotlarının kıyasıya mücadele ettiği bir bölgede yer alıyor. Son haritamız ise Londra semalarında. Yalnız, dikkat ederseniz son iki harita biraz farklı duruyor anlatım açısından. Çünkü bahsettiğimiz son iki harita, hava savaşları temelli olan haritalar olacak. Battlefield 1: Apocalypse ile oyuna Gökyüzünün Şövalyeleri modu eklenecek ve bu modda sadece uçaklar kullanılabilecek.

Tabii EA tarafından geliştirilen bu ek paket sadece harita vermeyecek oyunculara. Battlefield 1: Apocalypse, oyuna yepyeni silahlar da ekleyecek. Bu ek paket ile oyuna 6 ateşli, birkaç adet de yakın mesafe silahı eklenecek. Ayrıca Hansa Brandenburg GI ve Airco DH10 isimli iki yeni uçak ve kullanabileceğimiz yeni aletler de bu ek paket ile oyundaki yerini alacak. Yeni hedefler, yeni ögeler, yeni uzmanlık türü, yeni sabit silah ve çok daha fazlası derken yine Battlefield 1, oldukça geniş bir ek paketin sahibi olacak.

Battlefield 1: Apocalypse ne zaman çıkacak?

“Umudun tükendiği anlarda gözü kara davranılır. Yakın mesafedeki çatışmalarınızda vahşi et satırı veya çok amaçlı levye gibi yakın muharebe silahlarını kullanın. Eğer yakın mesafe sizin tarzınız değilse, Chauchat-Ribeyrolles SMG ve diğer beş özel silahı kullanın. Taarruz Sınıfı için Uçaksavar gibi cihazları kullanarak düşmana karşı üstünlük sağlayın. Düşman uçaklarına ciddi hasar vererek gökyüzündeki takım arkadaşlarınıza destek olun. Caporetto haritasında iki bombardıman uçağını kullanın: Hansa Brandenburg GI ve Airco DH10. As pilotlar ve keskin nişancılar için akın. Gökyüzünde geçen yeni modda uçaklar tehlikeli it dalaşlarında çarpışıyor ve Hava Gemileriyle karşı karşıya geliyor.”

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın