Battlefield 1: Turning Tides çıkış tarihi göründü

Battlefield 1: Turning Tides çıkış tarihi göründü

Bu ek paket ile oyunun çoklu oyuncu moduna Çanakkale Savaşı eklenecek.

Battlefield 1 için çıkacak olan ek paketlerden bir tanesi olan Turning Tides, çıkışını Aralık 2017 ile Ocak 2018 içerisinde gerçekleştirecekti. Bunu net olarak biliyorduk fakat tam çıkış gününü bilmiyorduk işte. Bugün ise yabancı basından MP1st ekibi, Battlefield 1 resmi sitesinde bu ek paket için net bir çıkış tarihinin verildiğini gördü. Fakat bu çıkış tarihi EA tarafından hemen kaldırıldı ve Aralık 2017 ile Ocak 2018 olarak görünmeye devam etti. Sizleri merakta bırakmadan hemen söyleyelim, sitedeki bilgiye göre Battlefield 1: Turning Tides, 11 Aralık 2017 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Battlefield 1: Turning Tides

Battlefield 1: Turning Tides ile Gelibolu ve Kuzey Denizi bölgelerine yolculuk edeceğiz ve evet, oyunda Çanakkale Savaşı olacak. Battlefield 1 içerisinde bu savaş zaten vardı ama sadece senaryo modunda idi. Şimdi bu savaş çevrim içi moda geliyor. Bunlarla birlikte, Battlefield 1: Turning Tides ile oyuna 4 yeni harita eklenecek. 4 haritadan 2 tanesi Aralık 2017 içerisinde, diğer iki tanesi de Ocak 2018 içerisinde gelecek. 6 yeni silah ve Kraliyet Deniz Piyadeleri sınıfı da oyuna eklenecek.

Yeni Casus Elit Sınıfı ile herkesin gözünün önündeyken bir anda gizlenerek savaş alanında daha hızlı hareket edebileceksiniz. Bu stratejik kit, sürekli koşu takviyesine sahip olmanızı, topçu ateşi isteğinde bulunmanızı ve dost birlikler için mobil doğma noktası konuşlayarak avantaj elde etmenizi sağlayacak. Ayrıca, yeni L Sınıfı Muhrip ile dalgalara karşı koyun. Dört pozisyondan birine oturup topları, torpidoları, uçaksavarları ve mayınları kullanarak deniz, hava ve kara birliklerine cehennemi yaşatın. Son olarak, yeni C Sınıfı Hava Gemisinde konuşlanarak havadan ölüm yağdırın. Bir pilot ve üç nişancı alan bu çevik hava gemisi savaş alanına korku saçacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.