Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Kaan GEZER, Editör Yazım tarihi: 21.02.2018

Battlefield 1 oyununun son ek paketi olan Apocalypse için birbirinden güzel görseller yayımlandı. Electronic Arts ve DICE tarafından yayımlanan bu görsellere eğer dilerseniz haberimizin en altındaki galeriden sizler de göz atabilirsiniz ama öncelikle şunu söylememiz gerekiyor: Battlefield 1: Apocalypse gerçekten çok güzel görünen bir ek paket. Bu ek paket, oyunun Premium üyeleri için çıkışını gerçekleştirmiş bir ek paket. Oyunun normal sahipleri ise henüz bu ek paketi oynayamadı, bu yüzden yeni yayımlanan görseller ile biraz iç geçirmek isteyebilirler.

Battlefield 1: Apocalypse için birbirinden güzel görseller yayımlandı

Oyuncular, Battlefield 1: Apocalypse ile öncelikle beş yeni harita görecek. Bu beş haritanın ilki Belçika’da yer alıyor. Diğeri ise Avusturya-Macaristan ile İtalyan ordularının savaştığı bir bölgede yer alıyor. Üçüncü harita Somme nehri civarında yer alıyor. Dördüncü harita ise İngiliz ve Alman as pilotlarının kıyasıya mücadele ettiği bir bölgede yer alıyor. Son haritamız ise Londra semalarında. Yalnız, dikkat ederseniz son iki harita biraz farklı duruyor anlatım açısından. Çünkü bahsettiğimiz son iki harita, hava savaşları temelli olan haritalar olacak. Battlefield 1: Apocalypse ile oyuna Gökyüzünün Şövalyeleri modu eklenecek ve bu modda sadece uçaklar kullanılabilecek.

Tabii EA tarafından geliştirilen bu ek paket sadece harita vermeyecek oyunculara. Battlefield 1: Apocalypse, oyuna yepyeni silahlar da ekleyecek. Bu ek paket ile oyuna 6 ateşli, birkaç adet de yakın mesafe silahı eklenecek. Ayrıca Hansa Brandenburg GI ve Airco DH10 isimli iki yeni uçak ve kullanabileceğimiz yeni aletler de bu ek paket ile oyundaki yerini alacak. Yeni hedefler, yeni ögeler, yeni uzmanlık türü, yeni sabit silah ve çok daha fazlası derken yine Battlefield 1, oldukça geniş bir ek paketin sahibi olacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.