Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 19.10.2016

4K çözünürlükte Battlefield 1 bambaşka bir hale bürünüyor. Görsel şölene hazırlıklı olun.

Battlefield 1 4K screenshots (20)

Çıkışına çok az bir süre kalan Battlefield 1, duyurulduğu tarihten bu yana büyük bir ilgiyle beklenen bir yapım hatırlayacağınız üzere 9 günlük kısa bir açık beta süreci geçiren Battlefield 1 hayranlar tarafından hem görsel içerik hem de oynanış bazında olumlu yorumlar almıştı.

Berdu tarafından bir EA etkinliğinde çekilip Imgur'a yüklenen bu fotoğraflar ardından da Berdu'nun twitter hesabından paylaşıldı. Fotoğrafları paylaştıktan sonra, fotoğrafları çekerken oyun içi hiçbir araç kullanmadığını veya özel bir modun kullanılmadığını, sadece görsellerin temiz olması adına silahın gizlendiğini ayrıca belirten Berdu sayesinde Battlefield 1'in neler yapabileceğini daha çıkmadan görme fırsatı yakalıyoruz. Battlefield 1'i bilgisayarda oynayacak olan oyuncular için yaşadılar diyebiliriz deyimi yerindeyse.

Birinci Dünya Savaşı'nı konu alan Battlefield 1, 21 Ekim 2016 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için eş zamanlı olarak çıkışını yapacak.

Battlefield 1 ile beraber 2016 yılında çıkacak diğer oyunlar hakkında bilgi sahibi olmak için bu yazımıza, 2017 yılında çıkacak oyunlar için ise bu yazımıza göz atabilirsiniz.

Battlefield 1 için hazırladığımız rehberimize de dilerseniz buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.