Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Kaan GEZER, Editör Yazım tarihi: 11.09.2017

Batman: Arkham serisi birçok oyuncu tarafından sevilerek oynanan bir seriydi. Tabii bu serinin son oyununu saymıyoruz çünkü ciddi sorunlar ile piyasaya sürülmüştü oyun. Hatta, Steam üzerindeki satışı bile durdurulmuştu. Sonradan bu sorunlar düzeltildi ama geçmişi tamamen silip atmak mümkün değil ne yazık ki. Bugün de Batman karakterinin seslendirmeni olan Kevin Conroy, yaptığı yeni açıklamalarda artık yeni bir Batman: Arkham oyununun gelmeyeceğini, bu seri ile tamamen işlerinin bittiğini belirtti.

Batman: Arkham serisinin geleceği hakkında net bir yorum yapıldı

Bu karara saygı duymak gerekiyor çünkü Batman: Arkham Knight oynadıktan sonra herkes serinin bitmesi gerektiğini söylemişti. Bunun nedeni, oyunun berbat bir çıkış yapması değil, senaryonun hiçbir yere gitmiyor olması, önceki oyunlar ile zor bağlantı kuruyor olmasıydı. Ayrıca oyundaki yan görevler ve diğer aktiviteler de, bu sebepten ötürü çok amaçsızdı. Bakarsınız gelecekte Batman serisini daha farklı bir çatı altında, daha farklı bir oyun türünde görürüz. Fakat o zamana kadar hiçbir Batman: Arkham oyunu göremeyeceğiz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.