Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 23.08.2023

Baldur's Gate 3 oyununda Örümcek Yumurtası Kesesi, oyuncuların yanlarında savaşmak için örümcekleri çağırmasına olanak tanır. Bu yardımcılar, düşmanlara saldırır ve her şey kaybedilmiş gibi göründüğünde yardım eli uzatır. Bu rehber, oyuncuların Baldur's Gate 3'te Örümcek Yumurtası Kesesi'ni nasıl elde edebileceğini ve kullanabileceğini, yanı sıra diğer yararlı ipuçlarını açıklayacaktır.

Baldur's Gate 3 Örümcek Yumurtası Kesesi Nerede?

Oyuncular, Örümcek Yumurtası Kesesi'ne sahip olmadan önce birkaç engeli aşmalıdır. Bu kullanışlı eşyayı elde etmek için oyuncular aşağıdaki adımları izlemelidir:

  1. Emerald Grove'a gidin ve doğruca ilerleyerek şu koordinatlarda bir Kayalık Ova bulun: x:150, y:360.
  2. Yüksek Bilgelik yeteneği olan bir karakter kullanarak Algılama Kontrolü yapın ve Örümcek Yumurtası Kesesi'ni ve örümcekleri Kayalık Ova'da ortaya çıkarın. Daha yüksek başarı şansı için bu kontrolü gerçekleştirmek için Shadowheart'ı kullanmalısınız.
  3. Örümcekleri yatıştırmak için yüksek Bilgelik istatistiğine sahip bir karakterle Hayvan İdaresi Kontrolü kullanın. Bu kontrolün başarısız olması durumunda yeniden deneme şansı olmayacaktır.
  4. Hayvan İdaresi Kontrolü'nü tamamladıktan sonra, Örümcek Yumurtası Kesesi'ni almadan önce Hafif Eller Kontrolü'nü gerçekleştirin. Hafif Eller başarılı olursa, oyuncu Örümcek Yumurtası Kesesi'ni kolayca sizin olur. En iyi sonuçlar için bu mini soygunu yapmak için Astarion'ı kullanmalısınız. Kontrol başarısız olursa, oyuncu örümceklerle savaşmak zorunda kalacaktır.

Örümcek Yumurtası Kesesi Nasıl Kullanılır?

Oyuncular, Baldur's Gate 3'te Örümcek Yumurtası Kesesi'ni aşağıdaki basit adımları takip ederek kullanabilirler:

  1. Envanteri açın.
  2. Örümcek Yumurtası Kesesi'ni bulun.
  3. Örümcek Yumurtası Kesesi üzerine sağ tıklayın ve menüden "Eşyayı Bırak" seçeneğini seçin.
  4. Eşya bırakıldığında, herhangi bir silahla ona saldırarak patlatın.
  5. Patladıktan sonra, oyuncunun beş Crag Örümceği yardımcısı olacak. Örümcekler oyuncuyu takip edecek ve düşmanlara saldıracaklar ve ölünceye kadar bu görevi sürdüreceklerdir.

Baldur's Gate 3 Örümcek Yumurtası Kesesi rehber yazımız bu kadardı. Ancak, sitemiz üzerinde başka rehber yazılarımız da mevcut. Sitemizde her geçen gün daha fazla rehber yazısı yayımlıyoruz. Bu yüzden, takip etmeye devam etmenizi tavsiye ederiz. Dahası, bütün Baldur's Gate 3 rehber yazılarımızı bir arada paylaştığımız bir rehber sayfamız da sizlerle. Bu rehber sayfamızda, Baldur's Gate 3 ile ilgili olarak aradığınız her türlü bilgi olacaktır. Şimdi, Baldur's Gate 3 rehber ana sayfası yazımıza bakmanızı tavsiye ederiz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.