Avenged Sevenfold’un mobil oyunu piyasaya sürüldü!

Avenged Sevenfold’un mobil oyunu piyasaya sürüldü!

Diablo tarzında mobil oyun arayanlara.

Amerikan metal müzik grubu olan Avenged Sevenfold, 2 yıldır geliştirme sürecinde olan mobil oyunları Hail to the King: Deathbat’i iOS ve Android platformları için bugün yayımladı. Müzikleri ile sizi, sizden alacak Diablo tarzında bir mobil oyun arıyorsanız, Hail to the King: Deathbat sizlerin imdadına $5 fiyat etiketi ile gelecek.

Hail to the King: Deathbat proje liderliğini, oyuncu dünyasından da tanıdığımız Avenged Sevenfold’un solisti M. Shadows yapıyordu. Ayrıca Hail to the King: Deathbat, Subscience Studios tarafından geliştirildi. Daha önce popüler oyunlara mod geliştiriciliği yapan Subscience Studios’un ilk resmi oyunu da Hail to the King: Deathbat oldu.

Metal müzik dünyasında adından sıkça bahsettiren Avenged Sevenfold grubunun neden oyun çıkarttığını düşünüyorsanız ise grubun solisti M. Shadows bizlere bu sorunun cevabını da verdi. Bundan 2 sene önce gerçekleşen bir turne sırasında tüm grup üyelerini mobil oyun oynarken gören M. Shadows, bu sahneden sonra bir oyun geliştirme amacına sahip olmuş. Peki, Hail to the King: Deathbat hakkında daha fazla bilgi ister misiniz?

Deathbat’in hikayesini öğrenebileceğimiz Hail to the King: Deathbat’te bölüm dizaynı bizlere cehennemi andırıyor. Tüm bölüm tasarımlarının Avenged Sevenfold’un popüler şarkılarına göre hazırlandığı Hail to the King: Deathbat’te ayrıca müzikler de oldukça yoğun bir şekilde oyuna işlenmiş. Yine Avenged Sevenfold’un popüler şarkıları kullanılan Hail to the King: Deathbat’te kullanılan her şarkı tekrar elden geçirilerek daha atari tarzı bir ses verilmiş.

Yorumlar (1)

Bir Cevap Yazın

  1. isimini vermek istemeyen arkad dedi ki:

    5 Dolar mı :D
    5 dolara summer saleden oyun alırım kusura bakmasınlar