Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 05.10.2018

Microids ekibi, yolda olan Asterix and Obelix XXL2 Remaster için yepyeni görseller yayımladı. Hemen aşağıdaki galerimizde sizlerle Asterix and Obelix XXL2 Remaster görüntülerini paylaştık. Siz, Asterix and Obelix XXL2 Remaster ekran görüntüleri arasında kaybolurken, biz de yolda olan oyun hakkında sizlere bilgi vermeye çalışalım. Galerimizde Asterix and Obelix XXL2 Remaster için yayımlanmış olan 9 adet görsel olduğunu da belirtmeden geçmemekte fayda var.

Asterix and Obelix XXL2 Remaster nasıl bir oyun olacak?

Eğer yukarıdaki görsellerimizi incelediyseniz, artık sıra Asterix and Obelix XXL2 Remaster'ın nasıl bir oyun olacağına gelmiş demektir. Öncelikle, Asterix and Obelix XXL2 Remaster'ın 29 Kasım 2018 tarihinde çıkışını gerçekleştireceğinin altını çizmemiz gerekli. Görsellerden veya oyunun orijinal sürümünden dolayı oyunu bekleyenler için güzel bir haber olmuş olur bu. Şimdi de, Asterix and Obelix XXL2 Remaster içerisinde bizlere sunulacak olan oynanış özelliklerinden bahsetme zamanı.

Asterix and Obelix XXL2 Remaster oyuncuları, Asterix ile Obelix arasında özgürce geçiş yapabilecek. Bunun sebebi ise, her iki karakterin de oyun içerisinde farklı özelliklere sahip olması. Asterix'ten bahsetmek gerekirse, Asterix'in Romalı ordular ile kapışabilmesi için büyülü iksirden içmesi gerekmekte. Aynı zamanda, küçük yerlerden de geçebiliyor. Obelix ise, küçükken büyülü iksir kazanına düşmüş olduğu için her daim güçlü bir karakter. Bu yüzden de gücünü kullanarak geçmesi güç görünen engelleri yerle bir edebilme özelliğine sahip.

Microids has released a new set of screenshots for the upcoming remaster of Asterix and Obelix XXL2. Asterix & Obelix

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.