Mavericks The Forge çıkış tarihi ertelendi

Mavericks The Forge çıkış tarihi ertelendi

Mavericks Proving Grounds Battle Royale modu ertelendi.

Günümüzde her geçen gün bir yeni Battle Royale türü oyun ile karşılaşıyoruz bildiğiniz üzere. Her ne kadar bu tür oyunlara laf edenler olsa da, sevmeyenlerden daha fazla seven oyuncu var gibi görünüyor. Zira, durum böyle olmasa Battle Royale türünün bir sonu gelirdi. 400 kişiye kadar oyuncu desteği veren Mavericks The Forge isimli oyunu da duymuşsunuzdur muhtemelen. Zaten kendisi ile ilgili olarak daha önceden birkaç haber yayımlamıştık. Eğer kaçırdıysanız veya hatırlamak isterseniz, buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz haberimiz sizlere yardımcı olacaktır. Bu haberimizde ise, Mavericks The Forge çıkış tarihi ile ilgili bilgi vereceğiz sizlere.

Mavericks The Forge çıkış tarihi birtakım sebeplerden dolayı ertelendi

Automaton Games ekibi tarafından Mavericks Proving Grounds’un Mavericks The Forge isimli Battle Royale modu hakkında verilen bu erteleme haberi ile birlikte oyunun çıkış tarihi 29 Kasım 2018 olarak değiştirildi. Mavericks The Forge, oyunu destekleyenler ile 20 Eylül 2018 tarihinde buluşacaktı. Diğer oyuncularla ise, 20 Eylül 2018 tarihinden birkaç hafta sonra buluşacaktı. Mavericks The Forge çıkış tarihi oyunu bekleyen oyuncuları biraz üzmüş olabilir. Fakat gelin size güzel bir bilgi de verelim.

Mavericks The Forge çıkışı esnasında 400 kişiye kadar destek veriyor olabilir. Fakat, ilerleyen zaman içerisinde bu çok daha yüksek bir sayıya ulaşacak. Verilen bilgilere göre Mavericks The Forge ile 1000 kişilik bir Battle Royale tecrübesi edineceğiz. Ayrıca, 2019 yılındaki hedeflere göre, Mavericks Proving Grounds hem Battle Royale türü ile, hem de çevrim içi çeşitli MMO modu ile oyuncularına güzel bir tecrübe sunacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.