Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Kaan GEZER, Editör Yazım tarihi: 12.05.2015

Kotaku’ya konuşan isimsiz kaynaklar, Assassin’s Creed: Syndicate’te 2 adet ana karakterimizin bulunacağını ve bu karakterlerden 1 tanesinin bayan olacağını belirtti. Assassin’s Creed: Syndicate’te senaryosunda 2 kardeş olan Jacob ve Evie Frye isimli 2 karakteri yönetebileceğiz.

assassins_creed_syndicate_concept_1_leak-600x351

Kotaku tarafından gelen bilgilere göre oyunun büyük bir çoğunluğu Jacob Frye ile geçecek fakat bayan karakter olan Evie Frye’i de kontrol edebileceğimiz bölümler karşımıza çıkacak. Ayrıca senaryo hakkında ilginç bir bilgi ise, oyunda Londra’nın büyük suç şebekelerini de oyunda görebileceğiz. Hatta bu 2 ana karakterimiz, bu şebekeler ile de bağlantılı olacak.

Assassin’s Creed: Syndicate hakkında ortaya çıkan bir başka bilgi ise oyunda çoklu oyuncu modu olmayacağı oldu. Çoklu oyuncu modu derken bu durum içine co-op da giriyor mudur şuan bilemiyoruz fakat Assassin’s Creed: Syndicate’in resmi duyurusu bugün gerçekleşecek. İhtiyacımız olan tüm bilgileri resmi duyuru ile birlikte görebileceğiz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.