Menü
https://leadergamer.com.tr/battlegrounds-pc-konsollar/
Assassin’s Creed Rebellion 27 Haziran 2017 22:09

Assassin’s Creed Rebellion duyuruldu

Biz artık yeni Assassin’s Creed oyunlarının hızına yetişemiyoruz. Şimdi de Ubisoft, Assassin’s Creed Rebellion oyununu duyurdu.


Ubisoft, YouTube üzerinden yayımladığı yeni ve kısa bir video ile, yeni Assassin’s Creed oyununu duyurdu: Assassin’s Creed Rebellion. Videoya ve verilen bilgilere bakacak olursak, bu oyun sadece mobil platformlar için çıkışını gerçekleştirecek. RPG bir tipe sahip olacak olan bu oyun hakkında oynanış videosu ne yazık ki gösterilmedi ama yayımlanan videonun en sonuna doğru, oyunun çok kısa bir oynanış görüntüsünü, tablet içerisinde görebiliyorsunuz. O görüntüye bakarak konuşacak olursak, Assassin’s Creed Rebellion aslında bir Fallout Shelter kopyası olacak ve bu kesinlikle kötü bir şey değil. Fallout Shelter oldukça eğlenceli bir oyundu ve aynı tip bir yapıyı Assassin’s Creed evreni ile görmek, mobil oyuncuları memnun edecektir.

Assassin’s Creed Rebellion duyuruldu

Peki, siz bu oyun hakkında neler düşünüyorsunuz? Ubisoft ekibinin, bu seri ile mobil platforma bu şekilde yaklaşması, sizi rahatsız ediyor mu? Yoksa tam tersine, böyle bir oyunu oynamak için heyecanlandınız mı? Dediğimiz gibi, yorumlarınızı büyük bir merak ile bekliyor olacağız efendim. Tüm bunların haricinde, En iyi Steam yaz indirimleri 2017 fırsatları yazımıza, Steam yaz indirimleri 2017 – 1 TL ile 20 TL arasındaki en iyi oyunlar yazımıza, Steam yaz indirimlerindeki en ucuz oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör