Menü
https://leadergamer.com.tr/uncharted-the-lost-legacy-videosu/
Assassin's Creed: Origins 21 Haziran 2017 13:28

Assassin’s Creed Origins için yepyeni görseller yayımlandı

Assassin’s Creed Origins için yayımlanan bu görseller, oyunun Xbox One X sürümünden, 4K çözünürlük ile geliyor.


27 Ekim 2017 tarihinde PC, PlayStation 4, PlayStation 4 Pro, Xbox One ve Xbox One X platformları için çıkışını gerçekleştirecek olan Assassin’s Creed Origins için yepyeni görseller yayımlandı. Yayımlanan bu görseller, oyunun E3 2017 sunumu sırasında gösterilen, alfa oynanış demosuna ait. Yayımlanmış olan bu görseller ile, oyundaki bazı noktaları daha detaylı görebiliyoruz. Mesela, yetenek ağacı gibi özellikler, bu görsellerde daha rahat görünmekte. Ayrıca, oynanış mekaniklerine de göz atabiliyoruz bu görseller ile. Dilerseniz, bahsettiğimiz bu görsellere, sizler de hemen aşağıdaki galerimizden göz atabilirsiniz. Yalnız şimdiden uyaralım, galerimizde 30’a yakın görsel bulunmakta!

Assassin’s Creed Origins için yepyeni görseller yayımlandı

Assassin’s Creed Origins hakkında daha önce sizlere, “Assassin’s Creed Origins; PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştirecek ve oyun konsollarda 30 FPS olacak. PS4 Pro ve Xbox One X konsollarından bahsetmemiz gerekirse ise, oyun, “Checkerboard” mantığını kullanarak 4K çözünürlük verecek. Oyunun FPS değeri ise aynı, 30 olarak kalacak. Ayrıca oyunun bu iki sürümünde dinamik çözünürlük de bulunacak. Yani sürekli olacak Checkerboard 4K görmeyeceksiniz. Oyun, FPS değerini stabil tutabilmek için dinamik bir şekilde çözünürlüğü düşürebilecek. Tüm bunları bizlere söyleyen ise Windows Central yazarları. Çünkü kendileri, oyunun geliştiricileri ile küçük bir röportaj gerçekleştirdi.” demiştik. Hatırlatalım istedik.

Tüm bunların haricinde, Sony sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Ubisoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Bethesda sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Microsoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, EA Play 2017 sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör