Menü
https://leadergamer.com.tr/yeni-hitman-iceriginin-duyuru-tarihi/
Assassin's Creed: Origins 7 Ekim 2017 13:07

Assassin’s Creed Origins içerisinde de ganimet kutuları bulunuyor

Fakat merak etmeyin, iyi haberlerimiz de var.


Artık günümüzde neredeyse her oyunda karşımıza çıkan ganimet kutuları, yine bir haberimizin daha konuğu oldu. Bu sefer, belki de, “Ne alaka yahu?” diye soracağınız bir oyunda hem de. Assassin’s Creed Origins. Biz de çok şaşırdık, fakat gerçek ne yazık ki. Fakat, merak etmeyin, iyi haberlerimiz de var. Heka Chest isimli ganimet kutusunu merak edenler için, haberimizin en sonunda bir video bulunuyor. Videonun 2. dakika 30. saniyesinde, haberimize konuk olan ganimet kutusunu görebilirsiniz. Ayrıca, heka kavramının anlamı, Mısır dilinde büyü anlamına geliyor. Muhtemelen, “Büyülü kutu” ya da benzeri bir anlama gelen kutu yapmış Ubisoft ekibi.

Assassin's Creed Origins içerisinde de ganimet kutuları bulunuyor

Assassin’s Creed Origins içerisindeki Heka Chest isimli kutular, oyun içi para ile satın alınıyor.

Her neyse, çok da uzatmadan kutulardan bahsedelim. Hemen aşağıdaki videoda da görebildiğiniz üzere, 3000 altın ediyor, bir Heka Chest almak. Fakat, videoda da görebileceğiniz üzere, satın alma seçeneğinin altında bir de satma seçeneği bulunuyor. Yani, görünüşe bakacak olursak, ganimet kutuları var, ancak bunlar oyun içi para ile satın alınabiliyor. Şimdilik böyle, ama oyunun ilerleyen sürümlerinde bu değişir mi, pek bilemiyoruz ne yazık ki. Bize düşen şey sadece, Ubisoft ekibinin bizlere ve cüzdanlarımıza acıması, Assassin’s Creed Origins içerisindeki ganimet kutularını oyun içi para ile bizlere sunması.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve PlayStation kullanıcıları tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Eğer futbol temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Alper Dalan Editör