Menü
https://leadergamer.com.tr/quantum-theory-yeni-gorselleri/
23 Ocak 2010 2:17

Assassin’s Creed II DLC Çıkış Tarihi

Ubisoft ilk Assassin’s Creed II DLC’sinin çıkış tarihini açıkladı. Yapılan duyuruda paketin 28 Ocak’ta yayınlanacağı söylendi. Battle of Forli adındaki eklentiye 320 Microsoft Puanı karşılığında […]Ubisoft ilk Assassin’s Creed II DLC’sinin çıkış tarihini açıkladı. Yapılan duyuruda paketin 28 Ocak’ta yayınlanacağı söylendi.
Battle of Forli adındaki eklentiye 320 Microsoft Puanı karşılığında Xbox Live üzerinden ya da 3.99 Euro karşılığında PSN üzerinden sahip olabilirsiniz.

Bu DLC paketinde oyuncular oynanabilir 6 yeni hafıza görevi boyunca Machiavelli ve Caterina Sforza ile birlikte Forli bölgesini Orsi kardeşlere karşı savunacaklar ayrıca Piece of Eden’ı da Templars’dan korumak zorundalar. Ayrıca Leonardo’nun uçan aleti de yine kullanılabilir olacak.

Bonfire of Vanities DLC’si ise önümüzdeki ay yayınlanacak, 10 hafıza görevi içerecek ve Floransa’da geçecek. Eizo’nun bu paketteki görevi ise spring-jump adındaki yeni hareketinin de yardımıyla şehri papaz Savonarola’dan korumak olacak. Umarız Ezio’yu sevmişsinizdir, çünkü Mart 2011’den önce yayınlanması planlanan AC serisini üçüncü oyununda bir kez daha Ezio’yu yöneteceğiz.

Gökhan GIRGIN Editör