Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 13.12.2018

Mobil platformların en iyi yarış oyunlarından bir tanesi olarak gösterebileceğimiz Asphalt 9 Legends'ın 2. güncellemesi oyuncularla buluştu. Yeni güncelleme ile birlikte oyuna Bugatti Chiron eklendi. Tabii, eklenen tek şey Bugatti Chiron olmadı, aynı zamanda birçok içerik de eklendi. Eklenen yeni Asphalt 9 Legends özelliklerinden bahsetmek gerekirse, kısaca akım modu, yeni çoklu oyuncu modu kuralları ve toplamda 4 yeni hız canavarı diye sıralayabiliriz. Hemen aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz fragman da Asphalt 9 Legends'ın ikinci güncellemesi için yayımlandı.

Asphalt 9 Legends ikinci güncellemesi, dolu dolu içeriği de beraberinde getirdi

Eğer yukarıdaki kısa fragmanı izlediyseniz, Asphalt 9 Legends'a eklenmiş olan yeni özelliklerin ve içeriklerin hepsin merak etmeye başlamış olabilirsiniz. Hemen aşağıda, yeni Asphalt 9 Legends güncellemesi ile birlikte oyuna eklenen özellikler ve içerikler yer alıyor. Dilerseniz, lafı daha fazla uzatmadan sizleri Asphalt 9 Legends'ın yeni güncellemesinin getirdiği şeylerle baş başa bırakalım.

  • Bugatti Chiron Lansman Etkinliği: Bugatti Chiron Özel Etkinliği, Asphalt 9: Legends’ın en hızlı ve en güçlü aracını oyuncuların parmak ucuna getiriyor. Her gün zorlu ama ödüllendirici yeni yarışlarda oyuncular, bu usta işi son model makinenin kilidini açma şansına sahip olacak!
  • Akım Modu: Yeni oyun modu, oyuncuların nitro çubuğunu önlerindeki arabayı takip ettikleri sırada şarj etmelerini sağlayarak, hız festivaline yeni bir strateji katmanı ekliyor.
  • Yeni Çok Oyunculu Mod Kuralları: “Saf dışı yok”, “Derece puanı düşüşü yok” ve diğer deneysel kurallarla eşsiz çok oyunculu sezonları rekabeti daha da artıyor.
  • Dört Yeni Hız Canavarı: SIN R1 550, Genty Akylone, Maserati Alfieri ve McLaren 570s Cabrio çok yakında yollarda; direksiyona geçmeye hazırlanın!
Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.