Türkiye

Dark Souls III – Ashes of Ariandel, serinin sonunu getirecek

Dark Souls III – Ashes of Ariandel, serinin sonunu getirecek

Dark Souls serisi bu ek paket ardından son buluyor.

Bandai Namco ve From Software, Dark Souls III için Ashes of Ariandel isimli bir ek paketi piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Hatırlayacağınız üzere bu ek paket, 25 Ekim 2016 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. Ayrıca bu ek paketten sonra Dark Souls III için bir ek paket daha göreceğiz. Fakat bu kadar. 2 ek paket ardından Dark Souls serisi uzun bir uykuya yatacak, belki de daha sonra hiç uyanmayacak

Dark Souls III - Ashes of Ariandel

Tokyo Game Show 2016 sırasında From Software başkanı olan Hidetaka Miyazaki ile konuşan Polygon, firmanın başkanına direkt olarak, “Oyun için çıkışını gerçekleştirecek olan 2 ek paket, serinin final noktasını mı koyacak?” sorusunu sordu. Hidetaka Miyazaki ile gayet tereddütsüz bir şekilde, “Evet. Dark Souls serisinden artık uzaklaşmanın vakti geldi. Gelecekte yeni bir Dark Souls oyunu veya ek paketi görür müyüz bilemiyorum. Belki bu firmadan başka birisi bu seriyi devam ettirmek isteyebilir. Fakat biz inanıyoruz ki, Dark Souls III için çıkacak 2 ek paket ardından seriye son noktayı koyacağız.” dedi.

Hidetaka Miyazaki konuşmalarının devamında eski Dark Souls oyunlarını, yeni konsollarda daha da iyileştirilmiş ve geliştirilmiş şekilde görebileceğimizin ipuçlarını bizlere verirken, Dark Souls tarzındaki bir oynanışın asla bitmeyeceğini, sadece serinin sonlandırıldığını tekrarladı. Hidetaka Miyazaki’nin bunu söyleme nedeni ise büyük bir ihtimalle, üzerinde çalıştıkları 3 oyundan bir tanesi ile alakalı. Çünkü o oyunlardan bir tanesi de Dark Souls ile benzer yapıya sahipti.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın