Aralık 2017 içerisinde Xbox Game Pass içerisine eklenecek oyunlar

Aralık 2017 içerisinde Xbox Game Pass içerisine eklenecek oyunlar

Bayağı güzel oyunlar var listede.

Kısa süreliğine sadece 1 TL aylık ücrete sahip olan Xbox Game Pass içerisine önümüzdeki ay eklenecek video oyunları belli oldu. Microsoft cephesinden gelen açıklamalara göre Aralık 2017 içerisinde Xbox Game Pass sistemine Gears of War 4, Darksiders: Warmastered Edition, Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter, This War of Mine: The Little Ones, Casey Powell Lacrosse 16, Mega Man 10 ve Mass Effect oyunları eklenecek. Sadece 1 ay içerisinde eklenecek bu oyunların listesine baktığımız zaman bile sistemin kesinlikle 1 TL verilip, denenmesi gerektiğini düşünüyoruz.

Xbox Game Pass

Xbox Game Pass ile önümüzdeki ay verilecek oyunları değerlendirmemiz gerekirse, bizce Gears of War 4 oyununun kesinlikle denenmesi gerekiyor. Özellikle TPS severlerin bu oyunu kaçırmaması gerek. Darksiders: Warmastered Edition, Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter ve This War of Mine: The Little Ones oyunları için de benzer şeyleri söyleyebiliriz aslında. Mesela Darksiders, bu sürümü ile oyunculara yenilenmiş grafikler ve tüm ek içerikleri aynı anda sunuyor. Bu serinin ülkemizde çok sevildiğini de göz önünde bulundurursak, şans vermenizi önerebiliriz. Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter ve This War of Mine: The Little Ones oyunları ise oldukça güzel oynanışa sahip olan iki video oyunu. Özellikle This War of Mine ile alakalı olan her oyunu, her ek içeriği oynamanızı öneriyorum.

Geriye kalan 3 video oyunu hakkında pek fazla yorum yapmayacağım çünkü o 3 oyunu da hayatımda 1 kez bile oynamadım. Yine de internetten birkaç küçük araştırma sonucu, rahatlıkla istediğiniz sonuçlara ulaşabileceğinizi düşünüyorum. Tabii böyle bir araştırmaya bizce gerek yok. Çünkü dediğimiz gibi, bu sistemin 1 aylık üyeliği şu an sadece 1 TL. Damacana sudan ucuz. Daha ne olsun? Ne istiyorsunuz?

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın