Xbox Live Gold ve Xbox Game Pass şimdi sadece 1 TL

Xbox Live Gold ve Xbox Game Pass şimdi sadece 1 TL

Xbox TR ekibinin Facebook sayfasından gelen yeni bir açıklamaya göre Xbox Live Gold ve Xbox Game Pass şimdi sadece 1 TL.

Xbox TR ekibinin Facebook sayfasından gelen yeni bir açıklamaya göre Xbox Live Gold ve Xbox Game Pass şimdi sadece 1 TL. Sadece 2 hafta civarı sürecek olan bu kampanya boyunca Xbox Live Gold ve Xbox Game Pass aboneliklerinin 1 aylık sürümünü sadece 1 TL ödeyerek satın alabiliyorsunuz. Bu hizmetler arasından Xbox Live Gold orijinal olarak 1 aylık 29 TL idi. Xbox Game Pass da aynı fiyat etiketi ile satılıyordu. Yani şimdi bu abonelikleri satın aldığınız zaman her bir abonelik için 28 TL kazanç sağlamış oluyorsunuz. Eğer Xbox Game Pass almak isterseniz buraya, Xbox Live Gold almak isterseniz de buraya tıklayabilirsiniz.

Xbox Live Gold ve Xbox Game Pass şimdi sadece 1 TL

Xbox Live Gold Hakkında

Bir Xbox Live Gold Üyesi olarak, Xbox mağazalarında en gelişmiş çok oyunculu, bonus oyunlara ve özel üyelik indirimlerine sahip olursunuz. Xbox Live Gold ile arkadaşlarınızla, ailenizle ve tüm dünyadaki Xbox Live üyeleriyle bağlantıda kalırsınız. Üyeliğiniz, www.microsoft.com/accounts üzerinden iptal edilmediği sürece o günün geçerli normal fiyatı (değişiklik gösterebilir) ve geçerli vergilerle ücretlendirilmeye devam eder. Bazı Xbox Live Gold özellikleri için ek abonelikler ve gereksinimler uygulanır. Bkz. Xbox.com/live. Geniş bant İnternet, oyunlar ve medya içeriği ayrı olarak satılır. Bonus oyunlar şunları sunar: yalnızca ücretli Gold üyeler için. Xbox One’da bonus oyunlar oynamak için aktif Gold üyelik gerekir.

Xbox Game Pass Hakkında

Bir aylık düşük bir fiyatla Xbox One’da 100’den fazla Xbox One ve Xbox 360 oyununa sınırsız erişim elde edin. Halo, Gears of War ve Fable gibi özel oyunlardan Limbo gibi eleştirmenler tarafından beğenilen oyunlara kadar çeşitli oyunları oynayın. Her zaman oynamak istediğiniz oyunları keşfedin ve indirin veya özlediğiniz favori oyunlarınızı tekrar oynayın. Oyunlar yüksek derecelendirmelerine ve eğlence düzeylerine göre özenle seçilmiştir ve katalogda bir Xbox One oyununu beğenip bu oyuna sahip olmak isterseniz oyunu satın alıp anında %20 tasarruf edebilir ve herhangi bir Xbox One eklentisi için fazladan %10 indirim alabilirsiniz.

Her ay eklenen yeni oyunlarla ve istediğiniz zaman iptal etme seçeneğiyle Xbox Game Pass, sınırsız oyun oynamak için biletinizdir. Xbox Game Pass, Xbox One için bir Xbox One, Xbox Play Anywhere ve Xbox 360 geriye dönük uyumlu oyun aboneliğidir; oyunları oynamak için etkin bir abonelik gerekir. Abonelikte bulunan oyunların isimleri ve sayısı zamanla ve ülkeye göre değişebilir, ayrıca tüm ülkelerde kullanılabilir olmayabilir. Abonelik, iptal edilmediği sürece ilgili tarihteki fiyattan (değişikliğe tabidir; vergi uygulanabilir) aylık olarak ücretlendirilmeye devam eder. İstediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

İptal etme bilgileri için www.xbox.com/accounts adresine bakın. DLC ayrı satılır. DLC satın almadan önce bildirim: Sonradan Xbox Game Pass’ten kaldırılan bir oyun için DLC satın alırsanız veya Xbox Game Pass aboneliğiniz sona ererse DLC kullanmaya devam etmek için oyunu ayrı olarak satın almanız gerekir. Xbox One’da çevrimiçi çok oyunculu deneyim için Xbox Live Gold üyeliği (ayrı satılır) gerekir. ISS’niz tarafından belirlenmiş indirme ücretleri uygulanabilir. Bazı oyunlar, sadece 18 yaş ve üzeri yetişkinler tarafından indirilmek için uygun olabilir. Xbox Game Pass indirimleri diğer tekliflerle birleştirilemez ve nakit paraya çevrilemez. Gereksinimler, özellikler, çevrimiçi hizmetler veya abonelik değişikliğe tabidir ve/veya kullanımdan kaldırılabilir.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın