Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 27.07.2021

Son zamanlarda Wandavision, the Falcon and the Winter Soldier, Loki ve Black Widow ile izleyicilerini mutlu eden Marvel Sinematik Evreni, Loki ile evreni genişletme adımlarını atmıştı. Şimdi de Ant-Man and the Wasp: Quantumania ile bu konuyu daha da derine indirme adımları resmi olarak başladı. Ant-Man’in ilk filmi sıradan bir Marvel filmi olsa da çoğu kişi tarafından sevilmiş, ikinci film olan Ant-Man and the Wasp ile kaliteyi daha da arttırmıştı.

Yönetmen Peyton Reed filmin çekimlerinin başladığını tanıdık bir yüzün olduğu tweet ile bizlere sundu. Twitter üzerinden bizleri heyecanlandıran Peyton Reed, ilk filmde karakterimiz Paul’un kızı Cassie’ye verdiği bir yandan çirkin ve korkunç bir yandan da tatlı olan tavşanın resmini tweet olarak paylaştı. Resimde biyolojik bir konteynerin yanında duran uğursuz tavşan ilk filmden hatırladığımız gibi çirkinliğini korumaya devam ediyor. Resme aşağıdan bakabilirsiniz.

Jonathan Majors, Kang The Conqueror olarak filmin baş kötüsü koltuğunda.

Filmden bahsedersek, kadroda Paul Rudd, Evangeline Lilly, Michael Douglas, Michelle Pfeiffer ve Michael Peña yerlerini koruyor. Yeni yüzler Katheryn Newton, Jonathan Majors filmde yer alacak. Filmin konusu ise sır gibi saklanıyor. Doğrulu bilinmemekle beraber filmin Kapadokya’da çekildiğine dair haberler de var.

Filmin tarihi olarak 17 Şubat 2023 belirtildi. Ancak ondan önce izleyeceğimiz birçok Marvel filmi var. Marvel’ın 4. evresinin temellerini atacak olan Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings, Eternals ve Aralık ayında gelecek olan Spider-Man: No Way Home filmleri var. Tüm filmleri merakla bekliyoruz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.