Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Ahmet Can Bayrak, Editör Yazım tarihi: 19.03.2021

Among Us geliştirici stüdyosu InnerSloth oyununun dördüncü ve yeni haritası The Airship hakkında detayları duyurdu. Haritanın 31 Mart 2021 tarihinde yayınlanacağı belirtildi. InnerSloth stüdyosu şimdiye kadarki en büyük Among Us haritası olarak tanımladığı The Airship haritasını daha erken çıkartmayı planlıyordu. Ancak stüdyonun geliştirici blogunda anlattığına göre InnerSloth stüdyosu 5 kişilik bir ekip olduğu için bazı problemler yaşamış.

Among Us The Airship haritası neler içeriyor?

Geliştirici ekip blogunda, “Açıkçası biz de biraz yorgunuz. Among Us 2020’nin sonlarına doğru kitlesi arttığında, kış tatili yapamayacağımızı anladık ve bazen oldukça geç saatlere kadar çalıştık. Sizlere karşı şeffaf olmaya çalışıyoruz.” cümlelerine yer verdi. Ayrıca ekip, neden yeni takım arkadaşları edinmediği ve ekibini büyütmediği konusuna da açıklık getirdi. Ekip, yeni ekip arkadaşları almanın uzun bir süreç olduğunu ve şu anki dinamiklerine etki edeceğinden dolayı 5 kişiyle devam etmeye karar vermiş. 5 kişilik bir ekibin çalışmasının daha rahat olduğunu ve yeni takım arkadaşlarının değerlendirmede olduğunu belirtmiş.

Oyunda aynı zamanda bir hesap sisteminin getirileceği ve raporlama sisteminin olacağı söylenmiş. Ayrıca oyunun konsollarda da olduğu ve bu sebepten dolayı sık sık güncelleme yayınlayamayacaklarını belirtmişler. Haritanın hataları üzerinde çalıştıkları ve iyi bir deneyim yaşatmak istedikleri de blog yazısında belirtilmiş. Ekibin önemli ölçüde dikkat etmesi gereken yer, hesapların barındırıldığı sunucular ve gizlilik ilkeleri gibi görünüyor. Gecikmenin sebeplerinden biri de bu gibi görünmekte. Geliştirici ekip, adımını sağlam atmak istemiş anlaşılan.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.