Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Furkan Yılmaz, Editör Yazım tarihi: 16.03.2021

Geliştirici SCS Software, American Truck Simulator için daha önce duyurulan Wyoming genişlemesi üzerinde hala sıkı bir şekilde çalışıyor. Wyoming’den sonra, American Truck Simulator haritasına eklenecek yeni eyaletin Texas olacağını da geliştirici ekip doğruladı. Texas; Arizona, New Mexico, Oregon, Washington, Utah, Idaho, Colorado ve Wyoming’ten sonra, American Truck Simulator’e 2016 yılından beri eklenen dokuzuncu eyalet olacak. Geliştirici ekip, yeni gelecek eyalet ile ilgili birkaç detay verdi ve yeni görseller de paylaştı.

ATS texas

American Truck Simulator için yeni gelecek genişleme paketi Texas eyaletini de içeriyor

SCS Software yaptığı açıklamada, Texas’ın yapımına yeni başlandığını söyledi. Yine de şimdiden, ortaya çok güzel görseller çıktı. Bununla ilgili de açıklama yapan geliştirici ekip, “ABD’nin en büyük eyaletlerinden biri olarak Texas, geliştirme aşamalarında kendi zorluklarını da beraberinde getirecektir. Birçoğunuzun American Truck Simulator’a yapılacak olan bu büyük ilaveden çok heyecanlandığını bilsek de maalesef, bu yıl içerisinde çıkış yapması kesin değil.” dedi.

SCS Software, açıklamasının bir parçası olarak, Teksas’ın kıyı sahilleri, dağları ve çölleri ile hayvancılık, enerji ve havacılık sektörlerine de dikkat çekmek istedi. Tüm bunların yanında, oyun motoru ile ilgili de bir açıklama yapıldı. Hem American Truck Simulator’e hem de Euro Truck Simulator 2’ye 1.40 güncellemesiyle yeni ışıklandırma sistemleri entegre edilecek. 1.40 güncellemesi için şu anlık bir çıkış tarihi verilmedi. Yine de Steam üzerinden açık beta seçeneğiyle bu güncellemeye ulaşabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.