AMD, Ryzen ve Vega sayesinde para kazanmaya devam ediyor

AMD, Ryzen ve Vega sayesinde para kazanmaya devam ediyor

Bu durum en çok oyuncuların işine gelecektir.

Ryzen ve Vega ile oyuncuların karşısına çıkan AMD, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir finansal toplantı sonucunda 2017 senesinin üçüncü çeyreğinde tekrar kazanç sağladıklarını açıkladı. Hatırlayacak olursanız 2017 senesinin ikinci çeyreği için de benzer bir haber sunmuştuk sizlere. Yapılan açıklamalara göre şirket, içerisinde bulunduğumuz senenin 3. çeyreğinde 1.5 milyar dolardan biraz daha fazla gelir elde etti. AMD şirketinin patronu olan Dr. Lisa Su ise bu kazançları geçen sene ile karşılaştırdı ve bu seneki sonuçlardan çok memnun olduklarını, bu gelirin oyuncuların da ürünlerden memnun olduğunu gösterdiğini belirtti.

AMD, Ryzen ve Vega sayesinde para kazanmaya devam ediyor

Geçen seneye göre, bu sene %25 oranında daha fazla kazanç sağlayan AMD cephesi, bu kazancı ile hem kendisini, hem de rakibini canlandıracaktır. Bu da en çok oyuncuların işine gelecektir. Çünkü AMD, bu kazancını daha fazla katlamak için şu an oyuncuların doğru bulduğu ve memnun olduğu bir yolu izlemeye devam edecek. Bir yandan da Intel ve NVIDIA bu başarıyı perdeleyebilmek için daha fazla çalışmak zorunda kalacak. Bu durumdan kazanan olarak oyuncular çıkacak.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar listelerimize göz atabilirsiniz. Çünkü önümüzdeki günlerde, haftalarda ve aylarda bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve Türk oyuncular tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Son olarak bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın