AMD Ryzen Threadripper 1950X, en iyi inovasyon ödülünü kazandı

AMD Ryzen Threadripper 1950X, en iyi inovasyon ödülünü kazandı

AMD Ryzen Threadripper 1950X işlemci, 16 çekirdek ve 32 iş parçacığı destekleyerek dünya sınıfı performans sunar.

Güce ihtiyaç duyan geliştiriciler, profesyonel kullanıcılar, içerik üreticiler ve meraklılar için her şeyi yapabilen bir güç merkezi olarak üretilen, AMD’nin güçlü “Zen” çekirdek mimarisi üzerinde inşa edilen AMD Ryzen Threadripper 1950X işlemci, 16 çekirdek ve 32 iş parçacığı destekleyerek dünya sınıfı performans sunar. Bu yüksek performanslı işlemci, en zorlayıcı görev ve iş yükleri için yüksek işlem gücü, sınırlandırılmamış potansiyel ve üstün performans sağlar.

AMD Ryzen Threadripper 1950X

Prestijli CES İnovasyon Ödülleri, tüketici teknolojileri işinde olanlar için küresel bir toplanma alanı haline gelen ve 1976’dan bu yana ürün tasarım ve mühendisliğinde başarıları ödüllendiren CES 2018’in sahibi ve yapımcısı olan Consumer Technology Association (CTA)™ sponsorluğunda düzenlenmektedir. AMD Ryzen Threadripper 1950X işlemcisi, 9-12 Ocak 2018 tarihleri arasında Las Vegas, Nevada’da düzenlenecek olan CES 2018’de gösteriliyor olacak. En İyi İnovasyon ödülü alanlar, aynı zamanda 9 Kasım’da New York City’deki Metropolitan Pavilion’da düzenlenen CES Unveiled New York etkinliğinde de gösterildi.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar listelerimize göz atabilirsiniz. Çünkü önümüzdeki günlerde, haftalarda ve aylarda bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi Ubisoft ekibinden gelen sürpriz bir oyunun inceleme yazısı ile tanıştıralım: Assassin’s Creed Origins inceleme. Son olarak, ülkemize yeni girmiş ve dünya çapında da oldukça sevilen Black Desert Online oyunu hakkında her şeye ulaşabilmek için Black Desert Online rehberi, ipuçları, hızlı seviye atlama ve daha fazlası yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın