AMD Radeon RX Vega 64 için ilk resmi oyun test sonuçları yayımlandı

AMD Radeon RX Vega 64 için ilk resmi oyun test sonuçları yayımlandı

AMD Radeon RX Vega 64, NVIDIA GeForce GTX 1080 Founders Edition kartını geride bıraktı.

AMD sonunda AMD Radeon RX Vega 64 ekran kartı için ilk resmi oyun test sonuçlarını yayımladı ve bu test sonuçlarına göre AMD Radeon RX Vega 64, NVIDIA GeForce GTX 1080 Founders Edition kartından 10 FPS daha güçlü çıktı. Tabii bir AMD oyunu olan DOOM üzerinde. Bahsettiğimiz bu test, oyunun en yüksek grafik ayarlarında, 1440p çözünürlükte gerçekleştirildi. Ayrıca testte AMD Radeon RX Vega 64 ve NVIDIA GeForce GTX 1080 Founders Edition haricinde, bir de AMD Radeon R9 Fury X kartı kullanıldı. Fakat tahmin edebileceğiniz gibi, NVIDIA GeForce GTX 1080 Founders Edition ekran kartı, AMD Radeon R9 Fury X kartından 16 FPS daha güçlü idi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

AMD Radeon RX Vega 64 için ilk resmi oyun test sonuçları yayımlandı

Yeni AMD Kartlarının Sızdırılan Fiyatları

  • Radeon RX Vega 56 – 399 Dolar
  • Radeon RX Vega 64 Air – 499 Dolar
  • Radeon RX Vega 64 Air Limited Edition – 549 Dolar
  • Radeon RX Vega 64 Liquid – 599 Dolar
  • Radeon RX Vega 64 Liquid Limited Edition – 649 Dolar veya 699 Dolar

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha eski ama güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer bu oyunları oynayacak bir TV arıyorsanız, en iyi 4K ve HDR oyun televizyonları yazımız sizleri bekliyor. Eğer PC üzerinde oynayacaksanız bu oyunları, PC monitörü olarak kullanabileceğiniz en iyi televizyonlar yazımız da var.

Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.