AMD Radeon FreeSync artık Xbox One S ve Xbox One X konsollarında

AMD Radeon FreeSync artık Xbox One S ve Xbox One X konsollarında

Eğer Xbox One X veya Xbox One S sahibi iseniz, yaşadınız.

Eşleşmeyen tazeleme oranları ve yüksek gecikme, ister FPS ister RPG oynayın, oyun deneyiminizi mahvedebilir. Konsollardaki yavaş oynanışa bir son vermek için AMD ve Microsoft, en akıcı ve sorunsuz oyun için piyasada en çok kullanılan çözüm olan Radeon FreeSync teknolojisini, Xbox One S ve Xbox One X konsollarına getiriyor. AMD, AMD Radeon FreeSync teknolojisini duyurduğundan bu yana geçen üç senede, takılmasız oyun için en çok tercih edilen seçenek oldu. Bakın oyuncular FreeSync teknolojisinden nasıl yararlanıyorlar!

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

AMD Radeon FreeSync artık Xbox One S ve Xbox One X konsollarında

FreeSync teknolojisi, monitörün tazeleme oranını, uyumlu Radeon grafik kartlarının kare oranıyla eşleştirecek. Ayrıca ekran yırtılması, giriş gecikmesi ve takılmalar gibi görsel sorunları ortadan kaldırıyor. Ayrıca, sıklıkla daha pahalı olan rakip teknolojiye göre iki kat daha fazla FreeSync monitörü bulunmasıyla birlikte endüstrideki 20’den fazla AMD iş ortağı da 240’tan fazla AMD Radeon FreeSync uyumlu monitörle açık standartı destekledi. Tüm bunların haricinde, geçtiğimiz sene duyurulan FreeSync 2, düşük gecikmeli, yüksek parlaklığa sahip pikselli, muhteşem siyah seviyelerine sahip olacak. Ayrıca, HDR içeriği oynatacak geniş renk skalasına sahip cihazlarla da takılma yaşatmayan deneyimi oyunculara sundu.

AMD Radeon FreeSync için daha fazla detay mı istiyorsunuz?

Oyuncular FreeSync’i, oyun konsollarının menüsünden HDMI ile bağlantmış FreeSync özellikli bir ekranla kullanabilecekler. Detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz. AMD, yüksek performanslı bilgisayar kullanıcılığı, derinlikli platformlar ve veri merkezi gibi alanlarda yeniliğin itici gücü olmuştur. Yüz milyonlarca tüketici, önde gelen Fortune 500 şirketleri ve dünya çapındaki üstün bilimsel araştırma tesisleri yaşamlarını, çalışma şekillerini ve oyunlarını geliştirmek üzere AMD teknolojisine güveniyor. AMD çalışanları tüm dünyada, mümkün olanın ötesinde sınırları zorlayan harika ürünler yaratmak odağıyla çalışmalarını sürdürüyor. AMD’nin yarınlara ne şekilde ilham verdiğini öğrenmek için AMD internet sitesini, blog, Facebook ve Twitter sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.