Türkiye

Amazon şirketinin MMORPG oyunu New World ekran görüntüleri paylaşıldı

Amazon şirketinin MMORPG oyunu New World ekran görüntüleri paylaşıldı

Bu oyun, oyun dünyasını sarsacak gibi görünüyor.

Amazon şirketinin de oyun dünyasına atıldığını biliyorduk daha önceden. Lumberyard Engine isimli oyun motorları ile geliştirmekte oldukları New World isimli yeni MMORPG oyunları için şimdi de ekran görüntüleri paylaşıldı. Hemen aşağıda sizleri bekleyen galerimizde bulunan görseller, Amazon Game Studios’un Lumberyard Engine ile yarattığı harikaları gözler önüne seriyor. Görseller eğer gözünüze gerçekten muhteşem geldiyse, Lumberyard Engine’in Cryengine temel alınarak geliştirilmiş olduğunu belirtmemizde fayda var demektir.

Amazon ekibinin yeni New World isimli MMORPG oyunu göz kamaştırıyor

Yukarıdaki galerimizde paylaştığımız MMORPG oyunu olan New World’ün görsellerine göz gezdirdiyseniz, oyun hakkında paylaşılan bilgilerden bahsedebiliriz demektir. Görsellerin kalitesiz olmasının sebebi, Amazon Game Studios tarafından böyle sunulmuş olması. Fakat buna rağmen, görsellerdeki New World dünyası gerçekten göz kamaştırıyor. New World hakkında belirtilen önemli bir bilgi de, oyunun nasıl oynanacağını oyuncuların belirleyecek olması oldu.

Amazon Game Studios tarafından New World oyununun açıklamasında verilen bilgilere göre oyunda olacak her şeye oyuncular karar verecek. Nasıl oynayacaklarına, ne yapacaklarına, kimle veya kime karşı oynayacaklarına tamamen oyuncular karar verecek. Mevsimler, hava durumları ve gece gündüz döngüsü de, oyunun ayrıntılarından olacak. Tahmin edebileceğiniz üzere, Twitch entegrasyonu da bulunacak. Bu da, başarımlar ve ödüller kazanılması konusunda yardımcı olacak. Açıkçasını sorarsanız, haberimize konuk olan yapım, Amazon gibi bir şirketi arkasında bulundurması sebebiyle gerçekten büyük bir yapım olma potansiyeline sahip.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın