Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 05.08.2021

Geçen günlerde Ağustos ayı için Playstation Plus oyunlarının haberini yapmıştık. Habere buradan ulaşabilirsiniz. Eğer PS Plus hesabınız var ise hiçbir ücret ödemeden bu oyunlara yarın yani 6 Ağustos günü ile ulaşabilirsiniz. Bugün konumuz ise bu oyunlar PS Plus için yeterli mi ? Verdiğimiz paraya değecek türde mi ve nasıl oyunlar ? Detaylar aşağıda.

Playstation Plus Ağustos oyunları neydi ?

  • Hunter’s Arena: Legends (PS5, PS4)
  • Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville (PS4)
  • Tennis World Tour 2 (PS4)

Oyunlara geçer isek, Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville, bizim için bu ayın en kaliteli oyunu. Karikatür tarzı görselleri görünce bu oyun sadece çocuklar için diye düşünmeyin, çünkü öyle değil. Takım tabanlı iyi bir nişancı oyunu seven herkes için harika ve tek başınıza oynamayı planlıyorsanız bile gideri olan bir oyun. Oynadığınız her oyun ile karakterini geliştirebiliyor, güçlendiğinizi hissediyorsunuz.

Diğer oyunumuz olan Hunter’s Arena: Legends, yakın dövüş türü ile bir battle royale modunun buluşması ile ortaya çıkmış bir oyun. Genel olarak bir hikaye barındırsa da hikaye kimsenin umurunda değil gibi, doğal olarak herkes online tarafına bakıyor. Oyunu tekli, ikili ve takımlı olarak oynayabilirsiniz. Eğer bu tip bir oynanışı sevmiyorsanız, 2v2 şeklinde ufak haritalardaki dövüşlere de katılabiliyorsunuz ama oyunun temeli battle royale modunda yatıyor.

Son oyunumuz ise muhtemelen indirmek istemeyeceğiniz Tennis World Tour 2. Bu simülasyon spor oyununu oynamak o kadar da iyi hissettirmiyor, eğer Virtua Tennis kalitesinde bir şey beklerseniz hayal kırıklığı yaşayacaksınız. Bana göre en büyük eksik ise oyunda Roger Federer, Rafael Nadal, Andy Murray ve Maria Sharapova dahil olmak üzere seçilebilecek 48 farklı tenis oyuncusu olmasına rağmen en iyi olarak görülen Novak Djokovic’in bulunmaması. Karar tabii ki sizin.

Sonuç değerlendirmemiz.

Tüm oyunlardan bahsettik ve Playstation Plus’ın yıllık 240₺ olduğunu düşünürsek tabii ki oyunlar hiçte fena değil. Ama kalite olarak biraz daha iyi oyunlar görmek bizi daha da mutlu ederdi açıkçası. Playstation markası Game Pass gibi bir kütüphane sistemi bulundurmadığı için insanların kullandığı tek aylık sistemi Plus. Sony’nin bu alana daha da yoğunlaşıp bir tık daha değerli oyunlar eklemesi gerekebilir. Eğer satın almak isterseniz PS Plus’a buradan ulaşabilirsiniz. Eğer PS5 veya PS4 sahibiyseniz alabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.