Menü
https://leadergamer.com.tr/need-for-speed-payback-araba-modifiye-detaylari/
Playstation Plus , PS Plus 26 Temmuz 2017 18:48

Ağustos 2017 için ücretsiz PlayStation Plus oyunları açıklandı

Sony ciddi anlamda oyun seviyesini yükseltiyor PlayStation Plus ile.


PlayStation 4, PlayStation 3 ve PlayStation Vita oyuncularının ücretli üyelik sistemi olan PlayStation Plus, her ay üyelerine farklı ücretsiz oyun veriyor. Sony, PS Plus ile verilecek Ağustos 2017 ücretsiz oyunlarını da biraz önce açıkladı. Açıklanan bu oyunlara bakacak olursak, Sony ciddi anlamda oyun seviyesini yükseltiyor PlayStation Plus ile. Dilerseniz öncelikle PlayStation 4 oyuncularına verilecek PS Plus oyunlarından bahsedelim. Eğer siz de bir PlayStation 4 oyuncusuysanız, Ağustos 2017 itibariyle Just Cause 3, Assassin’s Creed: Freedom Cry, That’s You oyunlarına ücretsiz erişim sağlayabileceksiniz.

PS Plus

PlayStation 3 oyuncuları ise Super Motherload ve Snake Ball oyunları ile eğlenmeyi deneyecek. Son olarak PlayStation Vita sahiplerine ise ücretsiz olarak Downwell ve Level 22 verilecek. PlayStation 3 ve PlayStation Vita bir yana; Sony, PlayStation 4 ile verdiği PlayStation Plus oyuncularının kalitesini ciddi anlamda yükseltti. Mesela şu an Until Dawn ve Game of Thrones: A Telltale Series oyunları ücretsiz olarak sunuluyor PS Plus sahiplerine. Sadece birkaç gün sonra da Just Cause 3, Assassin’s Creed: Freedom Cry erişilebilir olacak. Umuyoruz ki bu kalite, Eylül 2017 oyunları ile birlikte de devam eder.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer sadece en iyi PlayStation 4 oyunlarını görmek istiyorsanız, en iyi PS4 oyunları başlıklı yazımız mutlaka ilginizi çekecektir. Eğer tüm bu oyunları oynayacak bir televizyon arıyorsanız, en iyi 4K ve HDR oyun televizyonları yazımız işinizi görecektir. Daha genel kullanım amaçlı bir televizyon arıyorsanız da, en iyi oyun televizyonları başlıklı bir yazımız bulunmakta.

Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör