Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 11.09.2020

Ubisoft ekibinin bu seferki Ubisoft Forward dijital sunumunda AGOS A Game of Space adında bir oyunun duyurusu yapıldı. Sanal gerçeklik için hazırlanmış olan bu yapım, bizlere uzay keşfini tecrübe ettirmeyi hedefliyor. Dahası da, oyunun ne zaman çıkacağı ve hangi cihazları desteklediği ile ilgili de bilgi verildi. AGOS A Game of Space’in çıkış tarihi ve oyun tarafından desteklenen cihazlardan bahsetmeden önce, sizleri aşağıdaki fragman ile baş başa bırakalım.

AGOS A Game of Space 28 Ekim 2020 tarihinde çıkacak

Haberimize konuk olan AGOS A Game of Space’in 28 Ekim 2020 tarihi itibari ile biz oyuncuların beğenisine sunulacağı dile getirildi. Oyunun desteklediği cihazlar ise Oculus Rift, HTC VIVE ile
VIVE Cosmos serisi, Valve Index ve Windows Mixed Reality olarak belirtildi. Eğer VR oyunları seven oyunculardansanız ve uzay sevdanız da varsa, en azından takibe almanız gereken bir oyun olduğunun altını çizebiliriz.

Ubisoft ekibi oyun hakkında, “Bu yapım, oyuncuları yeni bir yaşanabilir gezegene ulaşmak için yıldızlararası bir yolculuğa çıkarıyor. Oyuncular, yeni evlerini bulmak isteyen bir gruba sekiz benzersiz yıldız sisteminde rehberlik eden, Dünya’yı terk eden son gemiyi işleten yapay zeka olacaklar.” dedi. Devamında ise, “Yenilikçi ve gerçekçi fizik tabanlı oyun sayesinde, oyuncular dünya-gemilerini yükseltmek için uzay araçlarını inşa edecek ve kullanacaklar. Yol boyunca, oyuncular kaynaklar toplayacak, yeni teknolojilerin kilidini açacak ve insanlığı kurtarmak için bu olağanüstü yolculuk sırasında gemilerindeki yaşamı sürdürebilmek için uzay tehlikeleriyle karşı karşıya kalacaklar.” dedi.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.