Avatar
Yazar: Kaan GEZER, Editör Yazım tarihi: 14.10.2017

Eğer Age of Empires: Definitive Edition oyununu büyük bir merakla bekliyorsanız, sizlere kötü bir haberimiz var: Age of Empires: Definitive Edition ertelendi. Normalde önümüzdeki haftalarda çıkışını yapmasını beklediğimiz bu oyun, Microsoft cephesinden gelen resmi açıklamaya göre 2018 senesinin başlarında piyasaya sürülecek. Yani, Age of Empires: Definitive Edition oyununun yeni çıkış tarihi en geç Mart 2018 olacak. Bu ertelenme durumu oyuncuları her ne kadar üzmüş olsa da, Microsoft bir de kapalı beta süreci duyurdu oyun için. Yapılan açıklamalara göre binlerce oyuncu Age of Empires: Definitive Edition kapalı beta sürecine davet edilecek ve oyuncular, oyunu erkenden deneme fırsatı bulacak. Bahsettiğimiz bu beta süreci Pazartesi günü başlayacak ve oyun çıkana kadar devam edecek.

Age of Empires: Definitive Edition ertelendi

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve PlayStation kullanıcıları tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Eğer futbol temelli bir oyun yerine, direkt bir WWE oyunu arıyorsanız, güreşmek istiyorsanız da WWE 2K18 güreşçi listesi, ek paketleri, rehberleri, ipuçları ve daha fazlası yazımıza göz atmayı unutmayın.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.