Activision’dan 007 Legends Geliyor

Activision’dan 007 Legends Geliyor

Halihazırda yeni film Skyfall’un çekimleri ülkemizdde süre dursun, bu yıl aynı zamanda James Bond markasının 50. yıl dönümü olma özelliğini de taşıyor. Activision da boş durmuyor ve Skyfall dahil olmak üzere  altı James Bond filminden seçme görevler taşıyacak 007 Legends ile bu kutlamaya katılıyor.

Activision Publishing’den David Oxford’a göre bu oyun “bugüne kadar en zekice hazırlanmış ve entrika yüklü Bond sahnelerinden bir koleksiyon sunuyor”. Ayrıca Oxford  “Altı popüler, fakat çok farklı filmin bir araya getirilmesi oldukça zorlu bir iş;  fakat oyunu geliştiren Eurocom, EON Productions ile beraber çalışarak bu işin üstesinden geldi, biz de özgün ve eğlenceli bir Bond oyununun bizleri beklediğini düşünüyoruz” diye ekliyor.

Mi6 Ops görevleri gibi GoldenEye 007: Reloaded oyununda epey tutan seçenekler geri dönerken, oyuncular hem James Bond’un hem de dost ve düşmanlarının gözünden görevleri yaşama şansını elde edecek. Yeni karakterler, haritalar ve dört ekrana kadar bölme özelliğiyle çoklu oyuncu kısmı da zenginleştirilmiş olacak.

Eurocom’un yapımcılığını üstlendiği 007 Legends, bu son baharda PS3 ve Xbox 360’a bekleniyor.

*007 Legends’ı almayı düşünüyor musunuz? 

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.