Acer Predator Triton 700, NVIDIA GeForce GTX 1080 ile geliyor

Acer Predator Triton 700, NVIDIA GeForce GTX 1080 ile geliyor

Bayağı güçlü bir oyun canavarı olacak gibi.

Uzun süredir beklenen Acer Predator Triton 700 ince dizüstü oyun bilgisayarı, inanılmaz derecedeki ince tasarımı, en yeni grafikleri, işlemciler ve endüstri lideri termal teknolojisiyle Acer’ın Computex Taipei standında çok önemli bir konuma sahip. Acer Predator Triton 700, NVIDIA GeForce GTX 1080 ile geliyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Acer Predator Triton 700, NVIDIA GeForce GTX 1080 ile geliyor

Acer’ın, hava akımını %35 arttıran ancak yine de cihaz içinde daha az alan kaplayan endüstri lideri AeroBlade 3D metal fanları sayesinde,Predator Triton 700 yüksek performanslı NVIDIA GeForce GTX 1080 (hız aşırtılabilir) GPUve standart-voltajlı 7. nesil Intel Core işlemciler barındıran zarif bir 18.9 mm kalınlığında (0.74 inç) alüminyum kasaya sahip. RAID 0 yapılandırmasında iki NVMe PCIe SSDsve 32 GB’a kadar DDR4 2400 MHz bellek sistemin en üst performansla çalışmasını garanti ediyor.

Acer Predator Triton 700, dünyanın en ince, en hızlı ve en sessiz dizüstü oyun bilgisayarlarını tasarlamak için NVIDIA’nın yenilikçi yaklaşımı olan Max-Q’dan yararlanmaktadır. NASA’nın uzaya insan gönderme misyonunun önemli bir parçası olan Max-Q, atmosferik uçuştaki bir roketin üzerindeki aerodinamik gerilimin maksimuma çıktığı nokta olarak tanımlanmaktadır. Bu nedenle, roketin tasarımı Max-Q etrafında hassasiyetle yapılır. NVIDIA dizüstü oyun bilgisayarları tasarlamak için benzer bir felsefe uygulayarak, Acer’ın önceki nesil ürünlerine oranla daha fazla GPU performansına sahip daha ince dizüstü bilgisayarlar üretebilmesini mümkün kılmıştır.

VR-uyumlu Predator Triton 700, gerçek bir sarmal oyun deneyimi için oyunların tamamen akıcı olması amacıyla NVIDIA G-SYNC destekleyen 15.6 inç Full HD IPS ekranda parlak ve canlı görseller sunuyor. Dolby Atoms surround ses sistemi ve Acer TrueHarmony canlı ve zengin akustik sesler sağlarken, İş İçin Skype Sertifikası görüşmelerin net ve gecikmesiz olmasını garanti ediyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Acer Predator Triton 700, NVIDIA GeForce GTX 1080 ile geliyor

Killer DoubleShot Pro ağ iletişimi ve 40 Gbps’e kadar hızlar sağlayan ikili 4K video çıkışı destekleyen Thunderbolt 3 bağlanabilirliği bilgisayarın güçlü özelliklerini tamamlıyor. NVIDIA GeForce GTX 1080 ile gelecek olan Predator Triton 700 ayrıca iki USB 3.0 bağlantı noktası (güç kapalıyken USB şarj özelliğine sahip), bir USB 2.0 bağlantı noktası, bir HDMI 2.0 bağlantı noktası, bir DisplayPort konektörü ve kablolu bağlantı tercih edenler için bir Gigabit Ethernet bağlantı noktası barındırıyor. Ağ iletişimi, en hızlı ağ bağlantısını seçen ve tüm yüksek öncelikli trafiği o arabirimden gönderirken standart trafiği diğerine bırakan Killer DoubleShot Pro teknolojisi tarafından güçlendirilmiş.

Yeni ultra ince Predator Triton dizüstü oyun bilgisayarı serisinin ilki olarak, Predator Triton 700 abartısız siyah bir kasaya ve düz kontürler, açılı ön köşelere sahip minimalist bir tasarıma sahip. Klavyenin üzerinde geniş bir Corning Gorilla Glass plakası bilgisayarın soğutma sistemine AeroBlade 3D fanı ve beş ısı borusunu sergileyen bir vitrin görevi görüyor ve aynı zamanda Precision Touchpad işlevine sahip.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Tabii ki, hiçbir dizüstü oyun bilgisayarı tatmin edici bir yazı yazma deneyimi ve hızlı, doğru yanıtlama süreleri sağlayan mekanik bir klavye olmadan tamamlanmış sayılmaz. Tuşlar RGB arkadan aydınlatmalı ve ayrı ayrı programlanabiliyorlar. PredatorSense yazılımı oyuncuların Predator Triton 700’ün ışıklandırma, kısayol tuşları, fan kontrolü ve genel sistem takibi gibi en önemli özelliklerini tek bir kontrol arayüzünden kontrol edebilmelerine ve düzenlemelerine izin veriyor. Predator Triton 700 dizüstü oyun bilgisayarı Ağustos ayında Kuzey Amerika’da 2,999 $’dan ve yine Ağustos ayında EMEA’da 3,399 €’dan başlayan fiyatlarla temin edilebilecek.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Far Cry 5 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri, fiyatı, videoları ve daha fazlası yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Destiny 2, ilk oyuna ek paket olarak gelmeliydi isimli fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.